Cześć, nazywam się Sylwia Wurst

Uwielbiam pomagać kobietom i jestem niesamowicie wdzięczna, że zdecydowałam się pójść tą drogą wiele lat temu.

W swoim zawodowym życiu pomogłam wielu z nas, które znalazły się, podobnie jak niegdyś ja, w toksycznych relacjach, bądź takich, które nie spełniały ich oczekiwań. Wybór mojej profesji podyktowało mi samo życie, podsuwając na mojej drodze wiele przeszkód i trudnych sytuacji, z jakimi musiałam się zmierzyć.

Nie mając odpowiedniej wiedzy ani narzędzi borykałam się, chociażby z toksycznym małżeństwem, z którego z trudem wychodziłam przez następnych kilka lat, samotnie wychowując malutkie dziecko. Wciąż jednak poszukując miłości, w kółko popełniałam te same błędy, nieświadomie wchodząc w podobny schemat związku.


Z biegiem czasu zaczęłam zauważać jak wiele kobiet, doświadcza podobnych relacji. Zauważyłam, że wiele z nas z powodu braku opcji wyjścia z sytuacji i konsekwencji podjęcia takich, a nie innych decyzji w przypadku wielokroć trudnych wyborów znajduje się w pozycji odrzucenia przez społeczeństwo. Co gorsza, nierzadko same „szufladkują się” i blokują na dalsze możliwości rozwoju.


Utarte przekonania o podrzędnej pozycji kobiet w społeczeństwie stopniowo odchodzą w zapomnienie, ale dla wielu mężczyzn (i paradoksalnie dla licznej grupy kobiet) wciąż wyzwaniem jest akceptacja równouprawnienia i równorzędnej pozycji kobiet, co sprawia, że te nie potrafią docenić siebie.

Intensywny czas nauki i rozwoju

Bolesne wydarzenia z mojego życia skłoniły mnie do głębokich poszukiwań na temat relacji partnerskich oraz skupienia się na analizie zagadnienia udanego partnerstwa. Tym samym rozpoczęłam moją wieloletnią zawodową podróż, która pozwoliła mi zgłębić metody pracy z energią oraz holistycznego podejścia do pracy z człowiekiem, wykorzystując techniki pracy nad jego umysłem, ciałem i duszą.

Motywacja do ciągłej edukacji oraz ogromne zapotrzebowanie na wiedzę na ten temat zaowocowało ukończeniem szkoły terapeutycznej i możliwością codziennej pracy z kobietami, w całym kraju oraz za granicą.

Techniki, jakimi się posługuję, umożliwiły mi w łagodny sposób dokonywać zmian lub usuwać blokujące przekonania danej osoby, a tym samym pozwalają uzyskać wspaniałe efekty w jej życiu codziennym.

Należy zdać sobie sprawę, że to nasze przekonania są głównym powodem wyborów, jakich dokonujemy w naszym życiu. Jeżeli w przeszłości doświadczyliśmy jakichkolwiek traum bądź nabyliśmy nieświadomie błędnych przekonań na własny temat, nasze życie, jak i każda relacja partnerska zostanie zbudowana właśnie na takich fundamentach. Bez świadomego programowania naszego umysłu nie jesteśmy w stanie kreować życia, jakiego w głębi serca pragniemy.

Oczywiście, cóż by znaczyły moje słowa, gdyby moje życie nie było przykładem wdrożenia technik i narzędzi, o których piszę?

Jestem przekonana, że pozwoliły mi one stworzyć relację, którą świadomie przyciągnęłam do swojego życia i w której jestem szczęśliwie zakochana po dziś. 
Daje mi ona siłę do dalszej pracy nad sobą oraz do niesienia pomocy innym potrzebującym ludziom, którzy zasługują, by doświadczać w swoim życiu prawdziwego piękna wzajemnej miłości.

Tak w dużym skrócie wygląda moja historia

Wierzę, że dalszą jej część stworzymy już wspólnie.

Zapraszam Cię do odwiedzania mojego bloga i zapisania się na newsletter. Będę w nim dostarczać wartościowe materiały oraz porady, które pozwolą Ci stworzyć relację, na jaką zasługujesz.

Jeżeli nie miałaś jeszcze możliwości przeczytania mojej książki, zachęcam Cię do pobrania bezpłatnego rozdziału jaki dla Ciebie przygotowałam.

Gdybyś miała jakiekolwiek pytania, pisz śmiało na moim Facebooku lub bezpośrednio na kontakt@sylwiawurst.pl

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Sywia Wurst

Zapisz się na mój bezpłatny newsletter i odbierz rozdział książki “Magnetyzm Miłości

* Podając swój adres e-mail, będziesz otrzymywać moje najlepsze wskazówki, informacje o produktach i promocjach, jakie dla Ciebie przygotowałam. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności