Poznaj mnie

O mnie zawodowo


Jestem terapeutą partnerskim i coachem relacji. Pomagam uwolnić się od lęków, niewspierających przekonań i wszelkich blokad związanych z miłością i związkami. W swojej pracy korzystam również z elementów rozwoju duchowego Theta Healing i Reiki pracując z energią człowieka.

O mnie zawodowo


Jestem terapeutą partnerskim i coachem relacji. Pomagam uwolnić się od lęków, niewspierających przekonań i wszelkich blokad związanych z miłością i związkami. W swojej pracy korzystam również z elementów rozwoju duchowego Theta Healing i Reiki pracując z energią człowieka.

Jeśli to czytasz, to prawdopodobnie jesteś tu po raz pierwszy i…

Chciałabym opowiedzieć Ci kilka słów o sobie i o tym, co robię dla moich Klientek.

Po przezwyciężeniu moich własnych trudności w związkach i przyciągnięciu Bratniej Duszy (mojego męża), pomogłam ponad 850 kobietom podczas pracy ze mną, przyciągnąć szczęśliwe i zaangażowane związki, a setkom innym randkować i poznawać wspaniałych mężczyzn.

Celem mojego życia jest pomaganie silnym, odważnym i mądrym kobietom odnieść “sukces w życiu miłosnym”, którego każda z nas pragnie i na który każda z nas zasługuje!

I to jest moje największe przekonanie, że my kobiety MOŻEMY MIEĆ TO WSZYSTKO – wspaniałą karierę, pasję i wielką miłość mężczyzny, który będzie nas szanował i wspierał.

Historia, która kryje się za moją motywacją jest taka, że kiedyś, ja również znajdowałam się w tym samym miejscu, w którym moje klientki są dzisiaj: inteligentna, odnosząca sukcesy kobieta, chcąca poznać odpowiedniego mężczyznę i wyjść za mąż, lecz wciąż popełniałam w związkach te same błędy, nie wiedząc co robię źle.

Byłam pewna siebie, zadbana i pozytywna. Można by pomyśleć, że to powinno wystarczyć, aby jakiś dobry mężczyzna zainteresował się mną, prawda?

Cóż, ja też tak myślałam, dopóki nie wydarzyło się to:

❌ Mężczyźni pojawiali się wokół mnie i widziałam ich zainteresowanie moją osobą, lecz gasło ono w ciągu kilku tygodni lub maksymalnie 3 miesięcy.


​❌ Najchętniej chcieli mnie od razu zabrać do łóżka.


❌ Ci, których chciałam ja, nie chcieli mnie, a ci, na których mi nie zależało, prześladowali mnie.


I to się powtarzało i powtarzało, w różnych wariantach.
Powiedzieć, że moje życie miłosne było w rozsypce, byłoby niedopowiedzeniem.

Jednak dopiero po tym, gdy związałam się z mężczyzną, z którym zaszłam w ciąże i wzięłam ślub, aby po niespełna 5 miesiącach wystąpić o rozwód z powodu jego zdrady, powiedziałam DOŚĆ!

Uznałam, że ten dramat i ból muszą się skończyć!

Oczywiście nie było tak łatwo.

Moje serce pękało z bólu i potrzebowałam czasu, aby dojść do siebie.

Fakt, że samotnie wychowywałam dziecko, także mi nie pomagał, aby ponownie zaistnieć w świecie randek i męskiej energii.

Coś musiało się zmienić. Nie mogłam żyć dalej w ten sposób.

Wyraźnie było coś, co robiłam źle, jeśli chodzi o mężczyzn i związki.

Potem były też te wszystkie kobiety, które widziałam, których mężczyźni czcili ziemię, po której chodziły, i to sprawiało, że odczuwałam napady zazdrości i smutku.

Musiałam wreszcie zadać sobie pytanie:
„Co ona wie, czego ja nie wiem?”

Z perspektywy czasu, gdy doświadczam błogości macierzyństwa (i „pracy”, bycie mamą to dużo pracy!) oraz niezachwianej miłości i pragnienia mojego męża do mnie, widzę, że ból i złamane serce, które mój były mąż mi podarował, to właściwie prezent.

Prezent, bo ten nieznośny ból odrzucenia skłonił mnie do szukania odpowiedzi na pytania, których inaczej bym sobie nie zadała.

Prezent, bo zmusił mnie do przyznania się, że potrzebuję pomocy w tym obszarze mojego życia i do zwrócenia się o nią, zanim będzie za późno.

Nie trzeba dodawać, że zrobiłam krok naprzód, znalazłam odpowiedzi, zrozumiałam i rozszyfrowałam, gdzie popełniałam błąd.

Poprawiłam to i przyciągnąłem do mojego życia niezwykłą miłość – miłość, która zostaje i przykleja się jak miód, i nie odchodzi ode mnie, gdy robi się ciężko.

Przed poznaniem mojego obecnego męża przeszłam własną terapię i uczyniłam moją życiową misją pomaganie kobietom w osiągnięciu tego, czego sama dokonałam – przyciągnąć ich wymarzoną miłość!

Wszystko, czego uczę moje klientki i społeczność kobiet, jaką tworzę, opiera się na osobistym doświadczeniu i jeśli ta wiedza zostanie prawidłowo wdrożona, z pewnością przyniesie efekty również u Ciebie.

Kiedy zaczniesz tę podróż, w jaką Cię zabiorę, musisz być gotowa na porzucenie wielu schematów, które do tej pory uważałaś za prawdziwe na temat mężczyzn i związków.

To była dla mnie najtrudniejsza część, kiedy zaczynałam tę pracę.
Szczerze mówiąc, nie ma jednej rzeczy, która powstrzymuje twoją Bratnią Duszę przed pojawieniem się.

Każda kobieta ma mieszankę problemów, które uniemożliwiają jej przyciągnięcie miłości swojego życia.

Wszystkie kobiety mają PODOBNE podstawowe wzorce utrudniające sukces w przyciąganiu Bratniej Duszy.

Będziesz zmagała się z jednym (prawdopodobnie kilkoma) z 6 obszarów, w których pracuję z moimi klientkami w ramach mojej autorskiej metody Przyciągania Bratniej Duszy.

Pokaże Ci dokładnie 6 podstawowych obszarów, nad którymi pracuję z kobietami, aby pomóc głęboko zrozumieć świat mężczyzn, romansu i kobiecości, i przyciągnąć do swojego życia wielką miłość — Bratnią Duszę.

Proces, który poznasz, jest możliwy do nauczenia, jest powtarzalny i przynosi rezultaty.

💕 Odbierz bezpłatny dostęp do poradnika, klikając tutaj

Życzę Ci cudownego dnia!

Z miłością,
Sylwia