Poznaj mnie

O mnie zawodowo


Jestem terapeutą partnerskim, instruktorem terapii uzależnień i trenerem psychologii terapeutycznej. Wykorzystuję także elementy rozwoju duchowego, aby pomóc uwolnić się od lęków, niewspierających przekonań i rozwiązać wszelkie problemy związane z problemami z miłością i związkami, z którymi możesz się mierzyć.

O mnie zawodowo


Jestem terapeutą partnerskim, instruktorem terapii uzależnień i trenerem psychologii terapeutycznej. Wykorzystuję także elementy rozwoju duchowego, aby pomóc uwolnić się od lęków, niewspierających przekonań i rozwiązać wszelkie problemy związane z problemami z miłością i związkami, z którymi możesz się mierzyć.

Dowiedz się jak przyciągnąć
Bratnią Duszę

Wywiad dla Fundacji Świadomość Ziemi

Kilka słów o mnie i o tym co robię

W wieku 4 lat moi rodzice rozwiedli się. Weszłam w dorosłość bez poczucia własnej wartości i z pragnieniem szukania miłości u innych osób. Przez wzorzec rodzinny, trafiłam na toksycznego mężczyznę i mam za sobą trudny rozwód.

Miałam wtedy 25 lat i zostałam z dzieckiem.

Postanowiłam pomóc sobie i szukałam rozwiązań na to, jak stworzyć udany związek. Kiedy pracowałam nad uzdrawianiem siebie, skończyłam szkołę terapeutyczną. Zostałam terapeutą partnerskim, instruktorem terapii uzależnień i trenerem psychologii terapeutycznej w zakresie doskonalenia osobowości.

Jako praktyk rozwoju duchowego stosuję metodę Theta Healing i Reiki pracując z energią człowieka. Na poziomie fizycznym, duchowym, emocjonalnym i umysłowym m.in. pomagam dotrzeć do źródła lęków, do ukrytych pragnień i potencjału, który sprzyja rozwojowi.

Napisałam książkę Magnetyzm Miłości, na podstawie której, opracowałam holistyczną metodę pozwalającą uzdrowić swoje związki osobiste i relacje z innymi, tworząc kurs Przyciągnij Bratnią Duszę“. Natomiast w każdy czwartek i niedzielę prowadzę spotkania na żywo w naszej grupie ABC Związku i wraz z Kariną Wojciechowską (Miss Polonia 1991), poruszamy ciekawe tematy o związkach, życiu i nie tylko.

Moim doświadczeniem i wiedzą, podzieliłam się we wspólnym projekcie z psychologiem Mateuszem Grzesiakiem oraz psycholożką i psychoterapeutką Katarzyną Miller. A owocem naszej współpracy jest inspirująca książka o m.in. relacjach matki z córką: Dziękuję Ci za… Natomiast wspólnie z dziennikarką Moniką Zamachowską i aktorką Anną Powierzą, inspirujemy i motywujemy kobiety książką W realu i w sieci.

Moje kompetencje potwierdzają kursantki w opiniach. Możesz przeczytać m.in. o tym, jak odżyły, bo przestały się bać i odnalazły kontakt ze sobą; jak spotkały swoich czułych i dojrzałych emocjonalnie partnerów albo jak odważnie patrzą w przyszłość. Ponadto, technika, którą dopięłam na ostatni guzik, pomogła mi przyciągnąć moją Bratnią Duszęmojego męża.

Od ponad 10 lat pracuję z samotnymi kobietami, które chcą radzić sobie z rozstaniem i chcą poradzić sobie z samotnością. Taką mam pracę i wierzę w to, co robię.

A co u mnie słychać prywatnie?

Piszę wiersze i maluję, także na zamówienie z nadaną intencją. Czasami się spieram z mężem na różne tematy (jak to w życiu), ale nie tłuczemy się po głowach garnkami. Znajdujemy wspólny język albo akceptujemy nasze odmienne zdania. Kochamy się. Mamy fajnego i wrażliwego syna. Jest bohaterem w naszym domu i odważnie sobie radzi, bo przekazałam mu zdrowy model rodziny. A Jessi (moja czworonożna przyjaciółka), z nawiązką dzieli się ciepłą i radosną energią.

Poznaj moją autorską Metodę Przyciągania Bratniej Duszy, która pomogła mnie oraz setkom innych kobiet odnaleźć w życiu miłość i stworzyć piękny, trwały związek

Odbierz e-booka ZA DARMO

Nazwa

Podając swój adres e-mail dołączysz również do mojego Newslettera. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Masz pytanie?
Śmiało, napisz do mnie.

Odpowiem najszybciej jak to możliwe.

Twoje imię
To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

MEGA Pakiet Walentynkowy

Tylko do 14 lutego!

Dla kobiet, które są gotowe na intensywną pracę

Darmowy e-book

Dla kobiet, które chcą poznać moją autorską metodę

Pakiet Walentynkowy

Dla kobiet, które uwielbiają uczyć się w pojedynkę

Kurs on-line

Dla kobiet, które potrzebują bardziej indywidualnego podejścia

Konsultacja indywidualna

Dla kobiet, które potrzebują indywidualnego wsparcia