Opinie

Poznaj opinie kobiet, którym pomogłam


Uczestniczki moich kursów, konsultacji i czytelniczki książki

Poznaj opinie kobiet, którym pomogłam


Uczestniczki moich kursów, konsultacji i czytelniczki książki Magnetyzm Miłości

Nasze życie jest wynikiem naszych decyzji i gotowości na nie. Wszystko jest energią, która nas blokuje lub popycha do przodu. Świat jest skonstruowany inaczej, niż nam się wydaje. To my jesteśmy jego kreatorami, przekonałam się o tym na własnej skórze! Wykreowałam swoje życie od upadku do pełnej akceptacji i szczęścia, a książka Sylwii Magnetyzm Miłości pomogła mi skutecznie odnaleźć jego dopełnienie, prawdziwą, wielką miłość.

 Ilona Felicjańska-Montana
Ilona Felicjańska-Montana

Recenzja książki Magnetyzm Miłości

Kurs Przyciągnij Bratnią Duszę był dopracowany w każdym calu. Brałam udział w jego pierwszej edycji w 2019 roku. Jego początek przypadł na wrześniowy nów, zatem nowe kompetencje rosły w nas jak rosnący z każdym dniem księżyc.

W każdy dzień przez cztery tygodnie pojawiała się nowa lekcja do odsłuchu z zadaniami do wykonania. Podział materiału na partie był rozsądnie przemyślany i uzupełniał się na kolejnych etapach. Cześć zadań to były ćwiczenia na jeden wieczór, ale niektóre zajmowały kilka wieczorów lub tygodni. Wszystko do siebie pasowało i wynikało z siebie, także nie miałam odczucia, że robię cokolwiek bez sensu.

Główny nacisk kursu położony został na zbudowanie pewności siebie i określenie celu własnego życia, jak również „rozprawienie się” z własną przeszłością. Powoli tematyka z akcentu „Ja” przenosiła się na etap: przyszłość i „Ja w związku”. Można było sobie to spokojnie poukładać, poczuć jak puzzle całości kursu się ze sobą schodzą, a we mnie rodzą się nowe kompetencje.

Co ważne po zakończeniu przygody z nową wiedzą kursanci nie pozostają sami sobie, bo prowadząca interesuje się jak nowa wiedza i umiejętności procentują w życiu.

To były dobrze zainwestowane pieniądze i poświęcony sobie i swoim doświadczeniom cenny czas. Polecam kurs z całego serca! Ta wiedza działa.

Renata
Renata

Uczestniczka kursu Przyciągnij Bratnią Duszę

Magnetyzm Miłości to moim zdaniem obowiązkowa książka dla każdej kobiety! Wiedza, jaką z tej książki otrzymałam, powaliła mnie z nóg. Zawsze czułam, że coś kryję się za tym, że w życiu trafiałam na wielu drani. Zgadzam się z autorką, że nie jest prawdą, iż atrakcyjne kobiety mają dużo łatwiej, jeśli chodzi o relacje. Jest dokładnie na odwrót!

Patrycja
Patrycja

Czytelniczka książki Magnetyzm Miłości

Magnetyzm Miłości to książka, która absolutnie otworzyła mi oczy na związki, jakie dotychczas tworzyłam. Zrozumiałam, że jednym z najważniejszych warunków, by stworzyć relację, o jakiej marzę, jest mój własny stosunek do samej siebie. Nie kochając siebie, nie jestem w stanie pokochać kogoś innego, a tym samym przyciągnąć osobę, o jakiej marzę od kiedy pamiętam.

Kasia
Kasia

Czytelniczka książki Magnetyzm Miłości

Uważam, że książkę Magnetyzm Miłości, powinna przeczytać każda kobieta, która chcę w swoim życiu ruszyć do przodu. Jest to wspaniała lektura o tym, jak przyciągnąć partnera. Dla mnie jest wspaniałą pozycją na mojej półce i po jej przeczytaniu, od razu zaczęłam porządkować swoje życie. Ta książka, to w moim odczuciu, recepta na miłość, a jak wiadomo, każdy wiek jest dobry na to, by kochać.

Ania
Ania

Czytelniczka książki Magnetyzm Miłości

Jak mogę Ci pomóc

Konsultacje 1 na 1

Pracuj ze mną indywidualnie i osiągnij spektakularne wyniki w swoim życiu miłosnym.

Więcej informacji

Klub Ambasadorek

Dołącz do ekskluzywnej społeczności kobiet sukcesu, w której dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dołącz do Klubu Ambasadorek

Konsultacje 1 na 1

Konsultacje 1 na 1

Pracuj ze mną indywidualnie i osiągnij spektakularne wyniki w swoim życiu miłosnym.

Klub Ambasadorek

Klub Ambasadorek

Dołącz do społeczności Kobiet Sukcesu i zdobywaj wiedzę na temat miłości, mężczyzn i związków.