Opinie

Opinie kobiet, którym pomogłam


Uczestniczki kursów, konsultacji i czytelniczki książki

Opinie kobiet, którym pomogłam


Uczestniczki kursów, konsultacji i czytelniczki książki

Nasze życie jest wynikiem naszych decyzji i gotowości na nie. Wszystko jest energią, która nas blokuje lub popycha do przodu. Świat jest skonstruowany inaczej, niż nam się wydaje. To my jesteśmy jego kreatorami, przekonałam się o tym na własnej skórze! Wykreowałam swoje życie od upadku do pełnej akceptacji i szczęścia, a książka Sylwii Magnetyzm Miłości pomogła mi skutecznie odnaleźć jego dopełnienie, prawdziwą, wielką miłość.

 Ilona Felicjańska-Montana
Ilona Felicjańska-Montana

Recenzja książki Magnetyzm Miłości

Książka Sylwii uporządkowała mi w głowie i w sercu temat związków. Czytałam i zastanawiałam się nad tym jak mogłam do tej pory nie widzieć i nie rozumieć rzeczy, które w relacji damsko-męskiej, są tak ważne. Jeszcze nie znalazłam swojej “Bratniej Duszy”, bo nie jestem na to gotowa, ale już wiem kogo chcę wpuścić do swojego życia i jak zrobić to mądrze, tak abym była w szczęśliwym, partnerskim związku, a nie jak do tej pory, w układach w których byłam po to, by mężczyźnie było dobrze. Teraz jest czas dla mnie 🙂

Karina Wojciechowska
Karina Wojciechowska

Recenzja książki Magnetyzm Miłości

Sylwia jestem bardzo wdzięczna za Twój kurs. On zmienił moje życie!

Po raz pierwszy w życiu czuję, że przyciągnęłam do swojego życia wymarzonego mężczyznę. W przeszłości zrobiłam tak wiele rzeczy źle i tym razem robię wszytko dobrze. Czuję, że na to zasługuję. Tak bardzo wierzę w siebie i swoją wartość. Sylwia jestem bardzo wdzięczna za Twój kurs. On zmienił moje życie!

~Kornelia, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Po udziale w Twoim kursie czuję się lepszą wersją siebie, jestem pewna siebie, silna i pełna energii.

Sylwia chcę Ci bardzo podziękować za twój kurs. Bardzo długo szukałam mężczyzny i przeżyłam wiele rozczarowań. Mój problem zawsze był ten sam. Nie czułam się dobrze ze sobą. Po udziale w Twoim kursie czuję się lepszą wersją siebie, jestem pewna siebie, silna i pełna energii. Dziękuje Ci za to.

~Sandra, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

[..] zbudowałam swoją pewność siebie i przyciągnęłam mojego wymarzonego mężczyznę za pomocą tego programu.

W przeszłości próbowałam wielu serwisów i programów randkowych, ale ten kurs pomógł mi najbardziej. Właściwie zbudowałam swoją pewność siebie i przyciągnęłam mojego wymarzonego mężczyznę za pomocą tego programu. Jestem bardzo wdzięczna Sylwii za dzielnie się wartościową wiedzą!

~Agnieszka, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Jestem zaręczona z mężczyzną, który wspiera mnie bardziej, niż bym sobie wyobrażała.

Nie mogłabym stworzyć swojego życia bez udziału w programie „Przyciągnij Bratnią Duszę”

Moje życie miłosne przed udziałem w kursie było smutne. Przyciągałam dużo męskiej uwagi, ale nigdy nie przerodziło się to w coś prawdziwego.

Pragnąłem głębokiego, zaangażowanego związku, ale nie wiedziałem, jak go przyciągnąć; Nawet nie wiedziałem, jak się umawiać!

W najgorszym momencie, kiedy płakałam, że zawsze będę sama, Sylwia zwrócił mi uwagę na moje blokady i niewspierające przekonania, jakie sobie w kółko powtarzałam.

Teraz jestem bardzo wdzięczna za jej pomoc i wsparcie!

Jestem zaręczona z mężczyzną, który wspiera mnie bardziej, niż bym sobie wyobrażała. Kocha mnie całą. Mogę wrócić do domu brudna od pracy w ogrodzie, a on wciąż uważa mnie za super seksowną! Przeprowadził się też dla mnie i codziennie dojeżdża do pracy, żeby być bliżej mnie.

Nie tylko dostałam pierścionek, ale całe moje życie się odmieniło. Zyskałam motywację do podjęcia wspaniałej, dobrze płatnej pracy i spełniłam swoje marzenie o posiadaniu i opiece nad koniem! Zrobiłam to wszystko dla siebie – coś, o czym stara ja nigdy by nie pomyślał, że jest możliwe.

Przyciągnij Bratnią Duszę” to nie tylko program, który pomaga przyciągnąć wymarzonego partnera, pomógł mi stać się najlepszą wersją siebie. POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

~Patrycja, uczestniczka kursu

Dowiedz się, jak pracuję z kobietami i jak mogę Ci pomóc w znalezieniu Miłości

Zobacz wywiad udzielony w programie Szuflandia

Miałam dziś pierwszą randkę, nawet z całowaniem. Mężczyzna jest dokładnie taki jakiego bym chciała.

Droga Sylwio!

Chciałabym bardzo Ci podziękować, za kurs, w którym wzięłam udział.

Oraz podzielić się z Tobą dobrą dla mnie nowiną. Miałam dziś pierwszą randkę, nawet z całowaniem. Mężczyzna jest dokładnie taki jakiego bym chciała. Nie wiem jak potoczy się dalej moja i jego historia, ale dla mnie najważniejszy jest fakt, że przyciągnęłam do Siebie mężczyznę moich marzeń.

Chcę, abyś wiedziała, że to dzięki Tobie. Przez 7 lat marzyłam o związku z kimś, ale nikt się nie pojawiał. Nawet na randkach przez ten czas nie byłam, może na dwóch, które były porażką. I na nic się nie zanosiło. Myślałam, że czeka mnie już tylko takie życie.

W czasie Twojego kursu zaczęłam pracować z przekonaniami i do dziś sumiennie piszę afirmacje, wprawdzie upłynął już termin 21 dni. Ale życie podsuwa mi nowe, a ja wciąż mam co pisać i uzdrawiać.

I pojawił się ON. Aż wciąż nie mogę w to uwierzyć, to jak jakiś CUD. Co do znaków jeszcze trudno mi powiedzieć, dziś było pierwsze spotkanie. Wiem , że prosiłaś by czekać właśnie na tego właściwego. Zobaczymy.

Ale sam fakt, że przyciągnęłam takiego mężczyznę daje mi siłę i nieustannie ślę błogosławieństwa w Twoją stronę za Twoją pracę, i to, że chciałaś się z nami tym podzielić czego sama się nauczyłaś. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

~Beata, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

[..] już nie jestem tą osobą, którą byłam rok temu — jestem pewna siebie, odważna i bardzo dobrze sobie radzę ze wszystkim

[..] Bardzo polubiłam afirmacje, codziennie je powtarzam, dzięki temu moje życie zmienia się każdego dnia. Dzięki ciężkiej pracy nad sobą już nie jestem tą osobą, którą byłam rok temu — jestem pewna siebie, odważna i bardzo dobrze sobie radzę ze wszystkim, cały czas się rozwijam… same pozytywy.

~Ela, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Czuję się szczęśliwa, bezpieczna i gotowa na spotkanie mężczyzny moich marzeń.

Po ukończeniu kursu nie czuje się już samotna. Czuję się szczęśliwa, bezpieczna i gotowa na spotkanie mężczyzny moich marzeń. Już nie zadowalam się czymś, na co nie zasługuję. Uwielbiam Twoją energię Sylwia i to, czego uczysz. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia nowego rozdziału mojego życia. Na początku byłam sceptyczna, ale po zobaczenia, co ten kurs zrobił dla mnie, jestem pewna, że może również pomóc innym samotnym kobietom.

~Kasia, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Osiem miesięcy po rozpoczęciu programu Sylwii znalazłam się w najpiękniejszym i najzdrowszym związku, jaki kiedykolwiek miałam.

Osiem miesięcy po rozpoczęciu programu Sylwii znalazłam się w najpiękniejszym i najzdrowszym związku, jaki kiedykolwiek miałam.

Tak się cieszę, że wykonałam wewnętrzną pracę, która była wymagana, aby przyciągnąć moją cudowną bratnią duszę.

Nigdy nie czułam się bardziej spokojna i bezpieczna z kimś takim jak teraz.

Wchodzimy już w dziewiąty miesiąc naszego związku i nigdy nie mieliśmy żadnych toksycznych chwil i poważnych kłótni. O naszych problemach komunikujemy się w zdrowy sposób, który kończy się pozytywnym rezultatem.

Jego energia wciąż jest skierowana na mnie i dba o to, aby moje potrzeby i pragnienia zostały zaspokojone. Obdarza moją córkę taką samą adoracją. Moje serce jest niezmiernie wdzięczne, że pokazuję jej mężczyznę, jakiego kobieta powinna szukać.

Chciałbym powiedzieć samotnym matkom i paniom, że jest to możliwe. Wewnętrzna praca może zająć trochę czasu, ale jeśli udało mi się zmienić moje życie miłosne, to Ty też możesz. Twoja bratnia dusza już tu jest, jeśli w to wierzysz.

~Basia, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Dziś jestem szczęśliwa, bo kolejny miesiąc tanecznym krokiem idziemy razem przez życie.

Dziękuje Ci za to, że zrobiłaś ten kurs. Gdybym go nie przeszła, to spotykając mężczyznę, z którym teraz jestem, zareagowałbym po staremu i nic by z tego nie wyszło. Dziś jestem szczęśliwa, bo kolejny miesiąc tanecznym krokiem idziemy razem przez życie. Polecam Twój kurs każdej kobiecie, która chce spotkać mężczyznę dla siebie.

~Dorota, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Polecam kurs z całego serca! Ta wiedza działa.

Kurs Przyciągnij Bratnią Duszę był dopracowany w każdym calu. Brałam udział w jego pierwszej edycji w 2019 roku. Jego początek przypadł na wrześniowy nów, zatem nowe kompetencje rosły w nas jak rosnący z każdym dniem księżyc.

W każdy dzień przez cztery tygodnie pojawiała się nowa lekcja do odsłuchu z zadaniami do wykonania. Podział materiału na partie był rozsądnie przemyślany i uzupełniał się na kolejnych etapach. Cześć zadań to były ćwiczenia na jeden wieczór, ale niektóre zajmowały kilka wieczorów lub tygodni. Wszystko do siebie pasowało i wynikało z siebie, także nie miałam odczucia, że robię cokolwiek bez sensu.

Główny nacisk kursu położony został na zbudowanie pewności siebie i określenie celu własnego życia, jak również „rozprawienie się” z własną przeszłością. Powoli tematyka z akcentu „Ja” przenosiła się na etap: przyszłość i „Ja w związku”. Można było sobie to spokojnie poukładać, poczuć jak puzzle całości kursu się ze sobą schodzą, a we mnie rodzą się nowe kompetencje.

Co ważne po zakończeniu przygody z nową wiedzą kursanci nie pozostają sami sobie, bo prowadząca interesuje się jak nowa wiedza i umiejętności procentują w życiu.

To były dobrze zainwestowane pieniądze i poświęcony sobie i swoim doświadczeniom cenny czas. Polecam kurs z całego serca! Ta wiedza działa.

~Renata, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

[..] nie jestem już singlem i poznałam mężczyznę moich marzeń. Czuję się jak w bajce.

Prosiłaś o opinię na koniec kursu, ale sama nie wiem, od czego zacząć. Byłam zagubiona w życiu na wiele lat, skupiając się na karierze, a nie na osobistym szczęściu. Kiedy zobaczyłam Twój kurs, pomyślałam, że warto zainwestować. Był wart każdego grosza. Pomógł mi pokochać siebie za to, kim jestem i co reprezentuję na tym świecie. Co najważniejsze nie jestem już singlem i poznałam mężczyznę moich marzeń. Czuję się jak w bajce. Jestem Ci bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim kobietom, które są singlami i szukają swojej Bratniej Duszy.

~Renata, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Ludzie zauważają różnicę w mojej energii, gdziekolwiek pójdę. Wróciłam do randkowania po 7 latach przerwy [..]

Sylwia, gdybym cię nie znalazła, na zawsze byłabym singlem. Dopiero po pracy z Tobą zdałam sobie sprawę, jak wiele negatywnych nawyków i przekonań wyrobiłam sobie w stosunku do miłości i mężczyzn. Pomogłaś mi ogromnie w przezwyciężeniu tego, co mi nie służyło i uświadomiłam sobie, że wciąż nie jest za późno, aby być kochaną. Ludzie zauważają różnicę w mojej energii, gdziekolwiek pójdę. Wróciłam do randkowania po 7 latach przerwy i nigdy wcześniej nie czułam się lepiej. Dziękuje za twój kurs. Uwielbiam Cię!

~Sandra, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Kompletnie dziewczyna zaskoczyła mnie uwagami, trafnością i rzetelnością swoich porad i spostrzeżeń.

Ufff !! Właśnie odbyłam pięknie rozświetlającą rozmowę z Sylwią.

Ponieważ, iż sama uważam się za osobę „sporo” rozwiniętą duchowo, życiowo i energetycznie, co w dzisiejszym świecie, czasach nie stanowi jakiegoś szczególnego wyróżnienia, podjęcie kontaktu z Sylwią wydawało mi się mocno sceptyczne i obawiałam się, ze po raz kolejny zmarnuje chwile czasu na zwykle „pierdu-pierdu” w temacie rozwoju itp. I jakież FANTASTYCZNE było moje zaskoczenie już po kilku zdaniach zamienionych z Sylwią.

Jest niezwykle przyjazna i w bardzo ludzki sposób przekazująca wiedze, trafne uwagi osoba. Poczucie humoru, niezwykła energia, wiedza przede wszystkim, którą Sylwia posiada (tutaj muszę nadmienić, że jej wiedza wyuczona w połączeniu z tą popartą zdobytym zwykłym ludzkim życiem) stworzyły wręcz charakter uczty duchowej.

Z całą serdecznością i gwarancją wręcz zachęcam każdego do przeżycia kontaktu z Sylwią. Ja, choć nawet nie miałam tego w planach, dziś już wiem, że nasza znajomość potrwa znacznie dłużej.

Kompletnie dziewczyna zaskoczyła mnie uwagami, trafnością i rzetelnością swoich porad i spostrzeżeń. Sylwia !!!!!! Jak wrócę (wiesz, o czym mówię) czuje się wproszona na kawę z kawałkiem ciacha. Mogłabym rozmawiać z Tobą bez końca.

Dziękuje. Ciesze się, że miałam okazje Cię poznać. Nadałaś kierunek moim myślą, uporządkowałaś kierunek mojego postępowania, upewniłaś mnie w tym, ze dobrze postępuje, nie narzucając niczego. Love You 😍

~Gosia, uczestniczka konsultacji

Jesteś cudowną osobą, od której emanuje ciepło i chęć niesienia pomocy ludziom potrzebującym.

Jestem w bardzo trudniej sytuacji emocjonalnej. W listopadzie zmarł mój kochany mąż i do tej pory nie mogę się pozbierać, ponieważ pustka, która mnie otacza, jest bardzo przytłaczająca. Kochani miałam sesję z Sylwią. Jest to cudowna osoba, która potrafiła zrozumieć moją sytuację, moje emocje i pokazać mi jak może być za kilka dni jeśli posłucham jej rad. Przygotowała mi osobistą modlitwę do Archanioła, który mi pomaga stanąć i powrócić do równowagi psychicznej. Dziękuję, że Ciebie spotkałam na mojej trudnej obecnie drodze. Jesteś cudowną osobą, od której emanuje ciepło i chęć niesienia pomocy ludziom potrzebującym. Jeśli tak ja jesteście w dołku emocjonalnym, to polecam Sylwię, ona Was pokrzepi i pomoże ukoić Wasz ból. Polecam z całego serca.

~Ela, uczestniczka konsultacji

Pełen profesjonalizm, piękna energia emanuje od Pani Sylwii.

Polecam serdecznie.
Pełen profesjonalizm, piękna energia emanuje od Pani Sylwii.


Warto przeczytać książkę “Magnetyzm Miłości”, szczególnie urzekła mnie wersja papierowa.

~Natalia, uczestniczka konsultacji

Sylwia jest przecudowną osobą, pełną wspaniałej energii i ciepła

Sylwia jest przecudowną osobą, pełną wspaniałej energii i ciepła — jestem przeszczęśliwa, że natknęłam się na nią “przypadkiem” na Facebooku. Jak wiemy, wszystko dzieje się po coś. Polecam każdemu sesje z Sylwią.~

~Ilona, uczestniczka konsultacji

Wiedza jaką z tej książki otrzymałam powaliła mnie z nóg.

Bezapelacyjnie obowiązkowa książka dla każdej kobiety !

Wiedza jaką z tej książki otrzymałam powaliła mnie z nóg.
Zawsze wiedziałam, że coś się kryję za tym, że w swoim życiu trafiałam na wielu du***. Zgadzam się z autorką, że nie jest prawdą, iż atrakcyjne kobiety mają dużo łatwiej jeśli chodzi o relację. Jest dokładnie na odwrót !

Świetnie napisana książka, oparta na własnej historii no i narzędzia.. hmmm.. muszę przyznać, że interesowałam się już pracą z podświadomością, ale na wiele ćwiczeń jakie proponuje autorka trzeba być naprawdę otwartym. Zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy z przeszłości. No cóż, jeśli nie pozamykamy starych etapów na nic nowego raczej nie ma miejsca. Tym bardziej na udaną relację.

O autorce i jej książce dowiedziałam się od koleżanki, która podesłała mi jakiś materiał z YouTube i poczułam, że to jest ten moment. Chcę żyć we wspaniałej relacji, która będzie mnie cieszyć, a to wymaga chcąc nie chcąc pracy, także książkę na pewno przewertuje jeszcze kilka razy, bo ćwiczeń do wykonania jest sporo. 

~Patrycja, recenzja książki Magnetyzm Miłości

Książka, która absolutnie otworzyła mi oczy na związki, jakie dotychczas przyciągałam.

Książka, która absolutnie otworzyła mi oczy na związki jakie dotychczas przyciągałam. Zrozumiałam, że jednym z najważniejszych warunków, by przyciągnąć relację o jakiej marzę jest mój własny stosunek do samej siebie. Nie kochając siebie, nie jesteśmy w stanie pokochać kogoś innego, a tym samym przyciągnąć osoby, którą bardzo pragniemy do swojego życia.

Historia autorki jest bardzo zbliżona do mojej osobistej przez co jeszcze bardziej książka do mnie trafiła.

Cieszę się, że są ludzie chcący dzielić się z innymi swoimi doświadczeniami i rozwiązaniami jakie po latach trudu zdobyli.

Oczywiście maksymalna ocena za książkę, a autorce życzę by pomogła jak największej ilości kobiet, bo ilość rozwodów w dzisiejszych czasach, jak i nieszczęśliwych relacji jest ogromna.

~Kasia, recenzja książki Magnetyzm Miłości

Książka “Magnetyzm Miłości” jest godna polecenia. Napisana jest od serca, dzięki czemu bardzo łatwo i szybko się ją czyta.

Książka “Magnetyzm Miłości” jest godna polecenia. Napisana jest od serca, dzięki czemu bardzo łatwo i szybko się ją czyta. Po przeczytaniu pozostawia wiele refleksji na długi czas. Autorka Sylwia Wurst o cudnej urodzie, to kobieta o pięknym wnętrzu i ciepłym usposobieniu. W książce dzieli się z czytelnikiem swoimi doświadczeniami życiowymi nt. przyciągania szczęścia i pozytywnych zdarzeń. Jak to określa Ilona Felicjańska… “Książka ta nie jest dla każdego, ale uwierzcie mi na słowo, kiedy naprawdę będziecie gotowi na zawartą w niej wiedzę, zadzieją się cuda”. I ja się z tym zgadzam. Sylwia dziękuję Ci za tę książkę. Zawartymi w niej podpowiedziami kieruję się od lat intuicyjnie na różnych płaszczyznach życia. Jedni nazywają to szczęściem, a ja mocno rozwiniętą inteligencją emocjonalną.

~Beata, recenzja książki Magnetyzm Miłości

Magnetyzm Miłości to moim zdaniem obowiązkowa książka dla każdej kobiety!

Magnetyzm Miłości to moim zdaniem obowiązkowa książka dla każdej kobiety! Wiedza, jaką z niej otrzymałam, powaliła mnie z nóg. Zawsze czułam, że coś kryję się za tym, że w życiu trafiałam na niewłaściwych mężczyzn. Zgadzam się z autorką, że nie jest prawdą, iż atrakcyjne kobiety mają dużo łatwiej, jeśli chodzi o relacje. Jest dokładnie na odwrót!

~Patrycja, recenzja książki Magnetyzm Miłości

Książka Magnetyzm Miłości otworzyła mi oczy na związki, jakie dotychczas tworzyłam.

Książka Magnetyzm Miłości otworzyła mi oczy na związki, jakie dotychczas tworzyłam. Zrozumiałam, że jednym z najważniejszych warunków, by stworzyć relację, o jakiej marzę, jest mój własny stosunek do samej siebie. Nie kochając siebie, nie jestem w stanie pokochać kogoś innego, a tym samym przyciągnąć osobę, o jakiej marzę.

~Paulina, recenzja książki Magnetyzm Miłości

[..] po jej przeczytaniu, od razu zaczęłam porządkować swoje życie.

Uważam, że książkę Magnetyzm Miłości, powinna przeczytać każda kobieta, która chcę w swoim życiu ruszyć do przodu. Jest to wspaniała lektura o tym, jak przyciągnąć partnera. Dla mnie jest wspaniałą pozycją na mojej półce i po jej przeczytaniu, od razu zaczęłam porządkować swoje życie. Ta książka, to w moim odczuciu, recepta na miłość, a jak wiadomo, każdy wiek jest dobry na to, by kochać.

~Ania, recenzja książki Magnetyzm Miłości

Dowiedz się, jak pracuję z kobietami i jak mogę Ci pomóc w znalezieniu Miłości

Zobacz wywiad udzielony w programie Szuflandia