Jak poznać, czy on mnie kocha?

16 Maj 2019, autor Sylwia Wurst

Kobieta potrzebuje czuć się kochana. To dotyczy każdej z nas bez wyjątku. Chcemy wiedzieć, czy mężczyzna, z którym się spotykamy ma względem nas poważne plany. Natomiast, jeśli jesteśmy już w związku to także, od czasu do czasu, odczuwamy potrzebę, aby sprawdzić, czy miłość i zainteresowanie naszego partnera nadal istnieją..

Jeśli mężczyzna ma względem Ciebie poważne plany a jego uczucie pomimo wspólnego czasu nadal istnieją, to będzie Ci to okazywał na kilka sposobów

Ty i czas z Toba będzie stawiał na pierwszym miejscu

Mówi się, że czas jest „walutą” relacji, której nie da się rozwijać w inny sposób, jak inwestując w nią swój czas i stawiając ponad inne czynności chwil spędzonych z ukochaną osobą. Jeśli mężczyzna, którego bierzesz pod uwagę, potrafi w swoich życiowych planach odpuścić piwo z kolegami na poczet czasu spędzonego z Tobą i wypadu na zakupy, to jest Tobą zainteresowany.

Oczywiście nie chodzi o to, aby od razu odpuścił wszelkie tematy, które należą do jego zainteresowań i pasji. Natomiast, jeśli jesteś dla niego kimś ważnym, nie będzie stawiał innych rzeczy ponad Ciebie, ponieważ Ty będziesz jego priorytetem.

To samo dotyczy stałych związków. Mężczyzna, który dobrze Cię zna i, który nadal lubi spędzać z Tobą czas, nie omieszka, by Ci to pokazać. Pomimo wielu swoich zobowiązań i zajęć, zawsze znajdzie czas na to, aby przywołać uśmiech na Twojej twarzy.

Będzie Twoim Bodyguardem

mężczyźni maja głęboko zakodowaną misję obrońcy, a ca za tym idzie, potrzebują bronić i chronić tych, których kochają.
Ta instynktowna potrzeba ochrony jest związana z czymś więcej niż tylko walka na pięści. Chodzi tu o całokształt, gdyż kochający mężczyzna będzie niczym lekarz Twojego serca, balsam dla Twojej duszy i stróż praw moralnych. Mężczyzna, dla którego jesteś priorytetem, zadba o Twoje serce, abyś czuła się kochana, nikomu nie pozwoli nadwyrężyć Twojej reputacji, zawsze zareaguje, gdyby ktoś źle się o Tobie wyraził.

Oszlifuje Cię jak prawdziwy diament

Jednym słowem, wydobędzie z Ciebie to, co masz w sobie najlepszego. I nawet, jeśli pojawią się między wami kwestie, w których nie zawsze będziecie się ze sobą zgadzać, to mężczyzna zrobi, co w jego mocy, aby przedstawić Ci swój punkt widzenia z szacunkiem i troskliwością. Będzie się starał, aby zawsze być Twoim najlepszym kumplem, nie zaś krytykiem, ponieważ kochający mężczyzna chce być tym, który ociera łzy z policzków swojej kobiety i wywołuje uśmiech na jej twarzy, nie zaś tym, przez którego ona płacze.

Okaże Ci swoje zobowiązania, jakie ma względem Twoich uczuć

Mężczyzna da Ci poczucie bezpieczeństwa w związku i gwarancję waszej relacji poprzez konsekwentne okazywanie uczuć i konkretne deklaracje. Mężczyzna, który kocha, wie, że miłość jest wyborem i zobowiązaniem względem drugiej osoby. Dlatego, kiedy sprawy potoczą się nie po waszej myśli i przybiorą, inny niż planowaliście obrót, mężczyzna da Ci do zrozumienia, że jest obok Ciebie i, że możesz na niego liczyć, bo on nigdzie się nie wybiera. Kochający mężczyzna chce, abyś wiedziała, że nie musisz przed nim ukrywać swoich słabości, ani gorszych cech charakteru. Będzie dawał Ci do zrozumienia, że chce być z Tobą pomimo faktu, że dobrze zna je wszystkie.

Będzie mówił Ci “KOCHAM” na tysiąc sposobów

Jeśli mężczyzna kocha kobietę, wie jak się o nią starać. Potrafi okazać swoje uczucia do niej poprzez słowa, swoje czyny i konsekwencję w działaniu względem waszej relacji. Jednym słowem, facet będzie spójny w tym, co mówi i co robi.

Mała uwaga na koniec

Jeśli zauważyłaś, że u Twojego mężczyzny brakuje któregoś z powyższych objawów, porozmawiaj z nim o tym. Szybka reakcja może doprowadzić do pozytywnego przełomu w waszej relacji.

A co, jeśli partner mało kiedy angażuje się w wasz związek i przez cały czas to Ty dowodzisz tą relacją? Jeśli mężczyzna chowa Cię przed światem i dziwnie, wymijająco odpowiada na pytania “Czy jesteście razem?”. Jeśli czujesz, że Twoje serce nie jest przy nim bezpieczne zapal w głowie czerwoną lampkę kontrolną!

I dokładnie przyjrzyj się waszemu związkowi, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, że on wcale Cię NIE KOCHA a jego relacja z Tobą wynika z zupełnie innych pobudek niż miłość. Warto byś wiedziała, na czym stoisz już teraz.

Powodzenia.

Zapisz się na mój bezpłatny newsletter i odbierz rozdział książki “Magnetyzm Miłości

* Podając swój adres e-mail, będziesz otrzymywać moje najlepsze wskazówki, informacje o produktach i promocjach, jakie dla Ciebie przygotowałam. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności

Polecam Ci też inne artykuły, którę mogą Cię zainteresować

4 sekrety udanej randki

4 sekrety udanej randki

Randki, zwłaszcza te pierwsze i te z nowo poznanym mężczyzną mogą doprowadzać do ścisku w brzuchu. Postanowiłam zdradzić ci 4 sekrety udanej randki, które [..]

Dołącz do społeczności silnych kobiet na Facebooku