6 kroków do Przyciągnięcia Bratniej Duszy

Sprawdzona Metoda Na Sukces W Miłości!

Odbierz swój egzemplarz BEZPŁATNIE!

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
E-book: 6 kroków do Przyciągnięcia Bratniej Duszy
  × 1
0.00 
Kwota 0.00 
Łącznie 0.00 

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Prawda jest taka:

Nie twierdzę, że przyciągniesz swoją Bratnią Duszę w ciągu 3 miesięcy od teraz — chociaż wiele moich klientek tak zrobiło.

W tym poradniku podzielę się z tobą moim 6-krokowym procesem Przyciągania Bratniej Duszy, który mnie samej pomógł przyciągnąć do swojego życia wspaniałego mężczyznę i męża w rekordowym czasie. Ta metoda pomogła także wielu kobietom poukładać swoje życie uczuciowe w ciągu ostatnich 10 lat mojej pracy.

Wierzę, że jeśli jesteś inteligentną i szczerą kobietą, która jest gotowa włożyć pracę, zmierzyć się ze swoimi lękami i uczyć się umiejętności relacji, które działają (i których nikt nie nauczył nas w szkole lub na studiach), ten proces pomoże Ci osiągać wynik, jakich pragnie twoje serce: przyciągnąć niesamowitego mężczyznę i stworzyć z nim wymarzony związek, na który zasługujesz!

Więc jeśli jesteś tą kobietą i chcesz, żebym pokazała Ci ten 6-krokowy proces, który pomoże Ci przyciągnąć swój wymarzony związek, odbierz bezpłatny egzemplarz tego e-booka!

Sylwia Wurst O mnie
Kilka słów o autorce

Sylwia Wurst

Cześć, nazywam się Sylwia Wurst. Przez ostatnie 10 lat wspieram inne kobiety w tworzeniu udanych relacji. Osobiście przeszłam przez trudny rozwód i samotnie wychowywałam dziecko.

Dziś jestem mamą pełnoletniego syna i szczęśliwe zakochaną kobietą po 40-tce. Moje przykre przeżycia przerobiłam w cenne doświadczenie. Teraz chcę podzielić się nim z Tobą.

O mnie w mediach

Order Submitted
Special Offer
Order Receipt

{first_name}, Mam Dla Ciebie Coś Jeszcze...

Przygotowałam specjalną jednorazową ofertę.

Darmowa konsultacja

0.00 
Spotkajmy się na 30-minutowej bezpłatnej konsultacji, podczas której pomogę Ci odkryć źródło Twoich niepowodzeń w związkach. Zaufaj mi, jestem w tym dobra!