💕 Walentynki 2022 💕 Kurs Przyciągnij Bratnią Duszę 💕

Cześć nazywam się,
Sylwia Wurst


Od ponad 10 lat pomagam kobietom Przyciągnąć Bratnią Duszę. Moja autorska metoda wpłynęła na życie miłosne ponad 850 kobiet, doprowadzając część z nich do szczęśliwych zaręczyn i pierścionka na palcu w rekordowym czasie.

Cześć nazywam się,
Sylwia Wurst


Od ponad 10 lat pomagam kobietom Przyciągnąć Bratnią Duszę. Moja autorska metoda wpłynęła na życie miłosne ponad 850 kobiet, doprowadzając część z nich do szczęśliwych zaręczyn i pierścionka na palcu w rekordowym czasie.

Ostanie dni Akcji Walentynkowej

Jako ktoś, kto wspiera kobiety w miłości od ponad 10 lat, myślę, że nadszedł czas, abyśmy zaczęli mówić o tym, o czym wiele kobiet boi się powiedzieć na głos — ale doskonale to wiedzą — niektórzy mężczyźni, są po prostu do niczego w związkach!

Teraz nie mogę ci powiedzieć, co było nie tak z twoim chłopakiem, czy byłym mężem i nie ma sposobu, abym go poznała, niemniej jednak mogę dać ci jedną rzecz, której pragną i potrzebują wszystkie kobiety: pewność siebie w kontaktach z mężczyznami.

Więc zanim przejdziesz dalej, pomyślisz: „Czy byłam z właściwym mężczyzną?” I w końcu spędzisz kolejną noc, leżąc bezsennie w łóżku, analizując swój związek (lub jego brak!) – oszczędź sobie czasu i dołącz do mojego kursu, pozwól, że pomogę ci to wszystko rozgryźć – jestem w tym dobra!

Poznaj moją autorską Metodę Przyciągania Bratniej Duszy, która pomogła mnie oraz setkom innych kobiet odnaleźć w życiu miłość i stworzyć piękny, trwały związek

Ta metoda jest dla Ciebie, jeśli:

 • Przyciągasz partnerów, którzy chcą żyć bez zobowiązań albo takich, którzy cię osaczają.
 • Chcesz wreszcie poczuć, że pomimo swojej wewnętrznej siły masz prawo do czułego i kochającego cię partnera.
 • Jesteś niezależna, masz dobrą pracę i ogarniasz świat finansów, lecz w głębi serca marzy ci się mężczyzna, który by się Tobą zaopiekował.
 • Zakochujesz się bez wzajemności, interesują się Tobą niewłaściwy mężczyźni albo wciąż podrywają cię zajęci faceci?
 • Przyszło ci od nowa budować swoje życie, bo rozpadł się długoletni związek.
 • Czujesz się samotna zwłaszcza podczas spotkań towarzyskich i wakacji. Chcesz zainteresowania i czułości ze strony mężczyzny, ale od dłuższego czasu nie pojawia się nikt warty Twojej uwagi na horyzoncie.
 • Przyciągasz niewłaściwych partnerów, niedojrzałych mężczyzn, którym trzeba matkować?
 • Masz wrażenie, że mężczyźni chcę tylko jednego. Mówią miłe słowa, rozkochują w sobie, biorą co chcą i już ich nie ma. Czujesz się przez to rozczarowana miłością i związkami. Masz wrażenie, że nic dobrego już cię nie spotka.
 • Boisz się, że znów zostaniesz oszukana, lub wrzucona w stereotyp kury domowej, pomimo że chcesz się rozwijać i czuć się swobodnie w związku.
 • Wkurzają cię samotne weekendy, spotkania z przyjaciółmi i rodzinne zjazdy. Chciałabyś stworzyć nowy, fajny związek, ale gdzieś tam w środku lękasz się, że utracisz swoją niezależność i swobodę.
 • Masz tendencję do zazdrości w związku. Czasem jesteś zaborcza o partnera, a gdy masz słabszy dzień, nie lubisz samej siebie, bo trudno ci dostrzec własną atrakcyjność. Z jednej strony chciałabyś być w związku, a z drugiej masz wrażenie, że jesteś niewidoczna dla tych właściwych facetów.
 • Wciąż gonisz za miłością, bo nie możesz znieść wewnętrznej pustki?
 • Marzy ci się mężczyzna, który da Ci poczucie bezpieczeństwa, realną pomoc i codzienne wsparcie.

Jeśli odpowiedziałeś TAK na którekolwiek z tych pytań, chcę, żebyś wiedział, że rozumiem, jak się czujesz, ponieważ sama byłam w tym miejscu. 

Jeszcze kilka lat temu byłam królową przyciągania mężczyzn i szybkiej ich utraty. Bez względu na to, jak bardzo się starałam, nie mogłam znaleźć dobrego człowieka, który zobowiązałby się do czegoś, co trwałoby dłużej niż miesiąc. W rzeczywistości doszłam do etapu, w którym miałam zamiar zrezygnować ze wszystkich wspólnych randek, ponieważ było to tak wyczerpujące, bolesne i zagmatwane.

Cóż, dzięki Bogu, nie poddałam się wtedy. Dzięki Bogu, że zamiast poddawać się i narzekać, postanowiłam dowiedzieć się, dlaczego związki mi nie wychodzą, w czym popełniam błąd i co takiego niektóre kobiety rozumiały o mężczyznach i związkach, czego ja najwyraźniej nie rozumiałam.

A dzisiaj jestem tutaj, błogo poślubiona mojemu kochającemu mężowi, który czci ziemię, po której chodzę.

I Ty też tak możesz.

Zaufaj mi.

Osiem miesięcy po rozpoczęciu programu Sylwii znalazłam się w najpiękniejszym i najzdrowszym związku, jaki kiedykolwiek miałam.

Nigdy nie czułam się bardziej spokojna i bezpieczna z kimś takim jak teraz.

Wchodzimy już w dziewiąty miesiąc naszego związku i nigdy nie mieliśmy żadnych toksycznych chwil i poważnych kłótni. O naszych problemach komunikujemy się w zdrowy sposób, który kończy się pozytywnym rezultatem.

Jego energia wciąż jest skierowana na mnie i dba o to, aby moje potrzeby i pragnienia zostały zaspokojone. Obdarza moją córkę taką samą adoracją. Moje serce jest niezmiernie wdzięczne, że pokazuję jej mężczyznę, jakiego kobieta powinna szukać.

Chciałbym powiedzieć samotnym matkom i paniom, że jest to możliwe. Wewnętrzna praca może zająć trochę czasu, ale jeśli udało mi się zmienić moje życie miłosne, to Ty też możesz. Twoja bratnia dusza już tu jest, jeśli w to wierzysz.

~Basia, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Rezultaty, których możesz się spodziewać, pracując ze mną

 • Wielu wysokiej jakości mężczyzn pojawi się w twoim życiu;
 • Zaczniesz umawiać się na prawdziwe randki;
 • Zwiększysz pewność siebie i zaczniesz tym emanować na zewnątrz;
 • Poczujesz głęboką wiarę w swoją kobiecą moc;
 • Poczujesz spokój w towarzystwie mężczyzn;
 • Poczujesz większą pewności do poruszania się w świecie randek;
 • Przejdziesz od dziewczyny do narzeczonej;
 • Przyciągniesz miłość Bratniej Duszy, która jest łatwa, bezwysiłkowa i trwała.

Ten kurs jest praktycznym przewodnikiem, który pomoże ci uniknąć popełniania wielu błędów w związkach.

Spis treści

Tydzień 1: Sprzątanie przeszłości

Lekcja 1: Moja historia

Poznasz drogę, jaką przeszłam od rozwodu po problemy w kolejnych relacjach, gdzie wciąż powtarzałam ten sam schemat, przyciągając przysłowiowych drani. W tej historii pokaże Ci krok po kroku moją ścieżkę rozwoju, dzięki której odnalazłam siebie, swoje słabości, błędne przekonania i w końcu stworzyłam związek, w jakim jestem szczęśliwa do dzisiaj.

Lekcja 2: Pisanie listu energetycznego

Poznasz narzędzie terapeutyczne, które pozwoli Ci: uwolnić wszelkie emocje związane z przeszłością, zażegnać wyrządzone przez innych urazy, wybaczyć doświadczone krzywdy. W ten sposób z ulgą i zrozumieniem zamkniesz trudną dla siebie przeszłość i nabierzesz siły, aby ruszyć dalej.

Lekcja 3: Wizualizacja kierowana

Ćwiczenie mentalne, w którym pokaże Ci w jaki sposób przeprowadzić wizualizację, aby całkowicie oczyścić emocje i wysłać bezwarunkową miłość do osoby, z którą masz zamknąć pewien etap.

Lekcja 4: Jak powstają przekonania

W tej lekcji dowiesz się jak nabyte na przestrzeni czasu przekonania, wpływają na nasze życie i w jaki sposób kierują naszym związkami. Będą to prawdziwe historie kobiet, z jakimi pracowałam podczas sesji indywidualnych.

Lekcja 5: Pytania i odpowiedzi – Q&A #1

W tej lekcji odpowiem na najczęściej zadawane pytania uczestniczek, jakie pojawiają się w 1. tygodniu kursu. Będziesz mogła zadawać również własne pytania.

Lekcja 6: Filmowa niespodzianka

Film, który dla Ciebie przygotowałam wspaniale nawiązuje do tematu przekonań i jest idealnym uzupełnieniem pierwszego tygodnia kursu.

Lekcja 7: Muzyczna inspiracja

Wsłuchując się w słowa piosenki, chcę abyś zakorzeniła w sobie całą wiedzę, mądrość i wartości, jakie poznałaś w pierwszym tygodniu kursu.

Czerp siłę z tego kim się stajesz i przekazuj swoje światło dalej.

Tydzień 2: Zacznijmy od podstaw

Lekcja 8: Praca z podświadomością

Dowiesz się czym są afirmacje oraz jak należy je stosować, aby Twoje życie zaczęło się zmieniać. Dlaczego niektóre działają, a inne nie. Ile czasu powinno się je stosować, aby przyniosły efekt. Otrzymasz również przykładowe afirmacje, z jakimi będziesz mogła pracować od razu.

Lekcja 9: Opis wymarzonego partnera

Wyjaśnię Ci, dlaczego warto określić jakiego partnera poszukujesz i w jaki sposób stworzyć dokładny opis takiej osoby, aby nie pominąć ważnych dla Ciebie kwestii.

Lekcja 10: Totalna zmiana

Dowiesz się jak zmiana myślenia i słownictwa wpływa na Twoje samopoczucie i ludzi, jakich przyciągasz do swojego życia. Opowiem Ci jak ta niewielka zmiana wpłynęła na życie kobiety, której małżeństwo legło w gruzach. Poznasz również jedną z metod wyrażania wdzięczności i stworzysz swój własny rytuał.

Lekcja 11: Akceptacja wewnętrzna

Dowiesz się, dlaczego miłość do samej siebie jest najważniejszym fundamentem do stworzenia udanego związku. Nauczysz się jak stworzyć związek z samą sobą, abyś czuła akceptację wewnętrzną. Pozwoli Ci to emanować zupełnie nową energią w stosunku do innych ludzi.

Lekcja 12: Pytania i odpowiedzi – Q&A #2

W tej lekcji odpowiem na najczęściej zadawane pytania uczestniczek, jakie pojawiają się w 2. tygodniu kursu. Będziesz mogła zadawać również własne pytania.

Lekcja 13: Filmowa niespodzianka

Film, który dla Ciebie przygotowałam wspaniale nawiązuje do tematu przyciągania swojego wymarzonego partnera i jest idealnym uzupełnieniem drugiego tygodnia kursu.

Lekcja 14: Muzyczna inspiracja

Dzięki tej muzycznej inspiracji zrozumiesz, że jesteś w podróży, podczas której przeistaczasz się w motyla i odzyskujesz swoje prawdziwe wewnętrzne piękno. Nabierasz sił, piękna, poczucia wartości i światła, którego zaczynasz byś w pełni świadoma.

Tydzień 3: Kim jest Twój wymarzony partner

Lekcja 15: Mapa Marzeń

Dowiesz się czym jest i jak działa Mapa Marzeń. Dlaczego warto ją stworzyć oraz co potrzebujesz, aby zacząć. Pokaże Ci kilka przykładów, które już działają w życiu innych kobiet.

Lekcja 16: Podświadomość w Praktyce

Wyjaśnię Ci, czym jest podświadomość i jak działa w Twoim życiu. Zrozumiesz, dlaczego jest wyjątkowym i silnym narzędziem, którym warto świadomie się posługiwać. Wspólnie stworzymy wizję Twojego związku i nauczymy podświadomość jak ją zamanifestować w świecie fizycznym.

Lekcja 17: Zabawa

Zrozumiesz jak ważną rolę odgrywa radość i zabawa w naszym życiu. Wspólnie stworzymy listę, dzięki której określisz co stanowi dla Ciebie największą przyjemność, a energię, która płynie z zabawy zaczniesz wprowadzać w swoje życie.

Lekcja 18: Pytania i odpowiedzi – Q&A #3

W tej lekcji odpowiem na najczęściej zadawane pytania uczestniczek, jakie pojawiają się w 3. tygodniu kursu. Będziesz mogła zadawać również własne pytania.

Lekcja 19: Filmowa niespodzianka

Propozycja filmowa, jaką dla Ciebie przygotowałam wspaniale nawiązuje do przemiany wewnętrznej i zewnętrznej, jaką właśnie przechodzisz. To idealne uzupełnienie trzeciego tygodnia kursu.

Lekcja 20: Muzyczna inspiracja

Uziemiłaś swoje marzenia, doceniasz samą siebie i jesteś gotowa by wysoko wzbić się do lotu.

Muzyczna inspiracja, jaką dla Ciebie przygotowałam, jeszcze bardziej wyzwoli w Tobie chęć bycia naprawdę szczęśliwą kobietą.

Uwolnij siebie, raz na zawsze!

Tydzień 4: Nowa Wersja Ciebie

Lekcja 21: Potrzeby emocjonalne w związku

Zdradzę Ci, dlaczego tak ważne jest zrozumienie, jakie potrzeby emocjonalne w związku ma mężczyzna, a jakie kobieta. Wspólnie stworzymy instrukcję obsługi do Ciebie jako partnerki, abyś miała świadomość własnych potrzeb, dzięki którym łatwiej utrzymasz swój przyszły związek w harmonii.

Lekcja 22: Niezbędne porady

Poznasz niezbędne tajniki udanego związku, o których powinna pamiętać każda kobieta, aby zawsze czuć się atrakcyjna w oczach mężczyzny.

Lekcja 23: Medytacja zasługiwania

Poprowadzę dla Ciebie specjalną medytację, która wypełni cię dobrą energią i przekonasz się, że zasługujesz w życiu na to, co najlepsze.

Lekcja 24: Filmowa niespodzianka

To co dla Ciebie przygotowałam wspaniale podsumuje całą Twoją przemianę i od teraz staniesz się “Kobietą na TAK”.

Zobaczysz, że życie zacznie wspaniale Cię zaskakiwać, kiedy uwierzysz w siłę tego słowa.

Lekcja 25: Muzyczna inspiracja

Niech mądrość z dzisiejszej muzycznej inspiracji pięknie wypełni całe Twoje życie.

Pamiętaj, że masz w sobie skarbnicę wiedzy, która zawsze będzie cię wspierać, a świat podaruje ci znacznie więcej, jeśli dostrzeżesz ile już masz

Lekcja 26: Pytania i odpowiedzi – Q&A #4

W ostatniej lekcji kursu odpowiem na najczęściej zadawane pytania uczestniczek, jakie pojawiają się w 4. tygodniu kursu. Będziesz mogła zadawać również własne pytania.

Będzie to również oficjalne zakończenie kursu i podsumowanie całej drogi, jaką ze mną przeszłaś.

Ostanie dni Akcji Walentynkowej

Dołącz do ponad +200 uczestniczek kursu

Pakiet Walentynkowy

Tylko do 14 lutego!

 • 4-tygodniowy kurs: Przyciągnij Bratnią Duszę
 • E-book: Magnetyzm Miłości
 • E-book: 5 języków miłości
 • Bezterminowy dostęp do wszystkiego
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

397 zł

za 199 zł

Miałam dziś pierwszą randkę, nawet z całowaniem. Mężczyzna jest dokładnie taki jakiego bym chciała.

Droga Sylwio!

Chciałabym bardzo Ci podziękować, za kurs, w którym wzięłam udział.

Oraz podzielić się z Tobą dobrą dla mnie nowiną. Miałam dziś pierwszą randkę, nawet z całowaniem. Mężczyzna jest dokładnie taki jakiego bym chciała. Nie wiem jak potoczy się dalej moja i jego historia, ale dla mnie najważniejszy jest fakt, że przyciągnęłam do Siebie mężczyznę moich marzeń.

Chcę, abyś wiedziała, że to dzięki Tobie. Przez 7 lat marzyłam o związku z kimś, ale nikt się nie pojawiał. Nawet na randkach przez ten czas nie byłam, może na dwóch, które były porażką. I na nic się nie zanosiło. Myślałam, że czeka mnie już tylko takie życie.

W czasie Twojego kursu zaczęłam pracować z przekonaniami i do dziś sumiennie piszę afirmacje, wprawdzie upłynął już termin 21 dni. Ale życie podsuwa mi nowe, a ja wciąż mam co pisać i uzdrawiać.

I pojawił się ON. Aż wciąż nie mogę w to uwierzyć, to jak jakiś CUD. Co do znaków jeszcze trudno mi powiedzieć, dziś było pierwsze spotkanie. Wiem , że prosiłaś by czekać właśnie na tego właściwego. Zobaczymy.

Ale sam fakt, że przyciągnęłam takiego mężczyznę daje mi siłę i nieustannie ślę błogosławieństwa w Twoją stronę za Twoją pracę, i to, że chciałaś się z nami tym podzielić czego sama się nauczyłaś. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

~Beata, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Wszystkie kursy i e-booki znajdziesz
w zamkniętej platformie Akademii Związku

Natychmiast po zakupie będą dodane na Twoje konto

W prezencie otrzymasz:

 • Dostęp do niepublikowanych wywiadów
 • Dostęp do wideo podcastów
 • Dostęp do artykułów

Masz 30-dniową gwarancję.

Jeśli Pakiet Walentynkowy, nie będzie tym, czego potrzebujesz, zwracam Ci wpłatę.

Ostanie dni Akcji Walentynkowej

Dołącz do ponad +200 uczestniczek kursu

Pakiet Walentynkowy

Tylko do 14 lutego!

 • 4-tygodniowy kurs: Przyciągnij Bratnią Duszę
 • E-book: Magnetyzm Miłości
 • E-book: 5 języków miłości
 • Bezterminowy dostęp do wszystkiego
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

397 zł

za 199 zł

Najczęściej zadawane pytania

Co się stanie, gdy zapłacę?

Zaraz po opłaceniu zamówienia zostaniesz przekierowana na stronę, na której każdego dnia odblokuje się jedna lekcja (dostaniesz informację mailem). Uczysz się w swoim tempie, a po ukończeniu kursu masz nieograniczony dostęp do materiałów.

Równocześnie otrzymasz też dostęp do wszystkich e-booków.

Nigdy nie korzystałam ze wsparcia online i nie wiem, czy dam sobie radę?

Zajęcia na programie Przyciągnij Bratnią Duszę, zaczynamy od podstaw.

Najpierw dzielę się z Tobą przykrymi doświadczeniami. Pokażę Ci, jak tworzą się przekonania i jak kształtują życie i wpływają na związki. Popracujemy z lękiem i miłością, które są emocjami podstawowymi i przeciwstawnymi zarazem, a wszystkie inne emocje, tylko ich pochodną.

Dowiesz się także, jaką rolę odgrywają wypowiadane słowa. Pogadamy o Twoim wymarzonym partnerze, wzmocnisz pewność siebie i zaczniesz zamykać dręczący Cię etap w życiu. Uświadomisz sobie własne potrzeby, wypełnisz się dobrą energią i zaczniesz w pełni akceptować swoją kobiecość.

Razem przechodzimy przez cały kurs i tak długo przerabiasz lekcje i ćwiczenia, aż wszystko będzie dla Ciebie jasne i zrozumiałe. I jeśli pragniesz zmiany i zaufasz mi, to gwarantuję Ci, że Twoje życie zmieni się na dobre. I nie tylko 😉

W trakcie zajęć nie jesteś osamotniona — masz moje wsparcie mailowe, konsultacje oraz grupę na Facebooku.

Co dokładnie znajdę w Pakiecie Walentynkowym?
 • 26 lekcji kursu w formie wideo i audio, uczysz się, kiedy masz ochotę;
 • sesje z pytaniami i odpowiedziami, filmowe niespodzianki i muzyczne inspiracje, które tchną Cię do działania;
 • moje pełne wsparcie mailowe, konsultacje oraz grupę na Facebooku;
 • medytacje i wizualizacje kierowane, które będą Cię wspierać podczas procesu w kursie;
 • zeszyty ćwiczeń, dzięki którym m.in. zaczniesz układać swoje życie, odpowiadając na konkretne pytania i założysz dziennik wdzięczności;
 • e-book: Magnetyzm Miłości, w którym odkryjesz m.in. dlaczego przyciągasz nieodpowiednich mężczyzn i zaczniesz odrzucać swoje schematy zachowań;
 • e-book: 5 języków miłości, a w nim znajdziesz odpowiedzi na to, jak wyrażać partnerowi swoje uczucia i wydobędziesz ukrywaną czułość i prawdziwe emocje;
Czy w ogóle można się czegoś nauczyć online i czy znajdę na to czas?

Tak. Zajęcia online to jedna z najlepszych metod rozwijania się i kształcenia. Przerabiasz lekcje, kiedy masz ochotę, w swoim tempie i tak długo, jak chcesz. Możesz zabrać ze sobą materiały do parku albo galerii. Pod koniec zajęć dostaniesz audio pakiet z afirmacjami i możesz je słuchać w drodze do sklepu albo podczas codziennych obowiązków. Po ukończeniu kursu Przyciągnij Bratnią Duszę, masz nieograniczony dostęp do całej wiedzy, a także zniżki na konsultacje.

Dlaczego kurs „Przyciągnij Bratnią Duszę” nie jest za darmo?

Cena za kurs Przyciągnij Bratnią Duszę jest odzwierciedleniem zdobywanych latami doświadczeń, umiejętności, a także wartości, które przekazuję kobietom.

Moje kompetencje potwierdzają kursantki w opiniach. Możesz przeczytać m.in. o tym, jak odżyły, bo przestały się bać i odnalazły kontakt ze sobą; jak spotkały swoich czułych i dojrzałych emocjonalnie partnerów albo jak odważnie patrzą w przyszłość. Ponadto, technika, którą dopięłam na ostatni guzik, pomogła mi przyciągnąć moją Bratnią Duszę – mojego męża.

Moim doświadczeniem i wiedzą, podzieliłam się we wspólnym projekcie z psychologiem Mateuszem Grzesiakiem oraz psycholożką i psychoterapeutką Katarzyną Miller. A owocem naszej współpracy jest inspirująca książka o m.in. relacjach matki z córką: Dziękuję Ci za… Natomiast wspólnie z dziennikarką Moniką Zamachowską i aktorką Anną Powierzą, inspirujemy i motywujemy kobiety książką W realu i w sieci.

Od 10 lat pracuję z samotnymi kobietami, które chcą poradzić sobie z samotnością. Taką mam pracę i wierzę w to, co robię.

Próbowałam już wielu poradników i żaden mi nie pomógł. Skąd mam wiedzieć, że ten kurs mi pomoże?

O skuteczności i wiarygodności kursu Przyciągnij Bratnią Duszę mówią moje kursantki, które brały w nim udział. Przekonaj się i poczytaj opinie o mnie. Odzyskały po nim poczucie własnej wartości i budują trwałe związki — wychodzi więc na to, że jestem dobra w tym, co robię, prawda?

Sama wiesz, że jeśli mocno pragniesz urzeczywistnić swoje marzenia to tak się stanie. Oczywiście nie jest lekko, ponieważ praca nad sobą jest długim procesem. Ale jeśli chcesz uczestniczyć w zajęciach, to później będziesz kobietą, która wie, czego chce i już nikt tego nie zmieni.

Razem przeanalizujemy Twoje życie. Popracujemy nad wyrządzonymi Ci krzywdami, a przeszłość przestanie blokować to kim możesz się stać.

Twoje życie się zmieni na lepsze, bo Ty się zmienisz.

Sylwia jestem bardzo wdzięczna za Twój kurs. On zmienił moje życie!

Po raz pierwszy w życiu czuję, że przyciągnęłam do swojego życia wymarzonego mężczyznę. W przeszłości zrobiłam tak wiele rzeczy źle i tym razem robię wszytko dobrze. Czuję, że na to zasługuję. Tak bardzo wierzę w siebie i swoją wartość. Sylwia jestem bardzo wdzięczna za Twój kurs. On zmienił moje życie!

~Kornelia, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Jestem zaręczona z mężczyzną, który wspiera mnie bardziej, niż bym sobie wyobrażała.

Nie mogłabym stworzyć swojego życia bez udziału w programie „Przyciągnij Bratnią Duszę”

Moje życie miłosne przed udziałem w kursie było smutne. Przyciągałam dużo męskiej uwagi, ale nigdy nie przerodziło się to w coś prawdziwego.

Pragnąłem głębokiego, zaangażowanego związku, ale nie wiedziałem, jak go przyciągnąć; Nawet nie wiedziałem, jak się umawiać!

W najgorszym momencie, kiedy płakałam, że zawsze będę sama, Sylwia zwrócił mi uwagę na moje blokady i niewspierające przekonania, jakie sobie w kółko powtarzałam.

Teraz jestem bardzo wdzięczna za jej pomoc i wsparcie!

Jestem zaręczona z mężczyzną, który wspiera mnie bardziej, niż bym sobie wyobrażała. Kocha mnie całą. Mogę wrócić do domu brudna od pracy w ogrodzie, a on wciąż uważa mnie za super seksowną! Przeprowadził się też dla mnie i codziennie dojeżdża do pracy, żeby być bliżej mnie.

Nie tylko dostałam pierścionek, ale całe moje życie się odmieniło. Zyskałam motywację do podjęcia wspaniałej, dobrze płatnej pracy i spełniłam swoje marzenie o posiadaniu i opiece nad koniem! Zrobiłam to wszystko dla siebie – coś, o czym stara ja nigdy by nie pomyślał, że jest możliwe.

Przyciągnij Bratnią Duszę” to nie tylko program, który pomaga przyciągnąć wymarzonego partnera, pomógł mi stać się najlepszą wersją siebie. POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

~Patrycja, uczestniczka kursu