Program kursu [strona 6]

Twoja inwestycja?

Wartość oferowana w tym programie jest bezcenna.

Czy możesz wycenić poczucie, że jesteś pewną siebie kobietą, która zna swoją wartość i potrafi powiedzieć, czego chce?

Czy możesz wycenić poczucie, że jesteś w stanie przestać kwestionować i wątpić w samą siebie?

Czy potrafisz wycenić, że dokładnie wiesz, co powiedzieć, gdy jesteś w trudnej sytuacji z mężczyzną?

Czy możesz wycenić połączenie, intymność i harmonię, które będą sprzyjać Twojemu związkowi?

I dlatego ten program jest bezcenny.

Oferuje Ci wartość wartą tysiące złotych.

Pakiet Akceptacja

Dla kobiet, które potrzebują indywidualnego wsparcia

 • Kurs on-line: Przyciągnij Bratnią Duszę
 • E-book: Magnetyzm Miłości
 • E-book: 5 języków miłości
 • E-book: 4 typy mężczyzn, z którymi trudno stworzyć związek
 • Indywidualny kontakt e-mail przez 30 dni
 • 1-godzinna konsultacja
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu

Dołącz z bezterminowym dostępem

za 597 zł

lub

Nieoprocentowany plan ratalny.

Pakiet Miłość

Dla kobiet, które są gotowe na intensywną pracę z mentorem

 • Kurs on-line: Przyciągnij Bratnią Duszę
 • E-book: Magnetyzm Miłości
 • E-book: 5 języków miłości
 • E-book: 4 typy mężczyzn, z którymi trudno stworzyć związek
 • Indywidualny kontakt e-mail przez 30 dni
 • 3 sesje coachingowe
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu

Dołącz z bezterminowym dostępem

za 1247 zł

lub

Nieoprocentowany plan ratalny.


Daria:

Wskazówki Sylwii działają. Przeszłam od singla do bycia zaręczoną w ciągu 3 miesięcy po przestrzeganiu jej zasad, a mój mężczyzna mnie uwielbia. Jeśli to może zadziałać dla mnie po tak wielu zmaganiach, może zadziałać dla każdego. Zaufajcie mi. Nie pożałujecie.

~Matka 2 dzieci, przedsiębiorca z Lublina


Paulina:

Praca Sylwii zmienia życie. W ciągu kilku miesięcy poczyniłam z nią większe postępy niż przez lata terapii. Po 2 rozwodach myślałam, że już nigdy nie będę mogła mieć szczęśliwego związku. Dziś jestem w niesamowitym związku z mężczyzną, który mnie uwielbia. Dziękuję, Sylwio. Jestem tak wdzięczny, że cię znalazłam.  

~Matka nastolatków, nauczycielka z Warszawy

Najczęściej zadawane pytania

Co się stanie, gdy zapłacę?

Zaraz po opłaceniu zamówienia zostaniesz przekierowana na stronę, na której każdego dnia odblokuje się jedna lekcja (dostaniesz informację mailem). Uczysz się w swoim tempie, a po ukończeniu kursu masz nieograniczony dostęp do materiałów.

Równocześnie otrzymasz też link do zapisu na konsultację ze mną – sama wybierasz optymalny dla Ciebie termin.

Nigdy nie korzystałam ze wsparcia online i nie wiem, czy dam sobie radę?

Zajęcia na programie Przyciągnij Bratnią Duszę, zaczynamy od podstaw.

Najpierw dzielę się z Tobą przykrymi doświadczeniami. Pokażę Ci, jak tworzą się przekonania i jak kształtują życie i wpływają na związki. Popracujemy z lękiem i miłością, które są emocjami podstawowymi i przeciwstawnymi zarazem, a wszystkie inne emocje, tylko ich pochodną.

Dowiesz się także, jaką rolę odgrywają wypowiadane słowa. Pogadamy o Twoim wymarzonym partnerze, wzmocnisz pewność siebie i zaczniesz zamykać dręczący Cię etap w życiu. Uświadomisz sobie własne potrzeby, wypełnisz się dobrą energią i zaczniesz w pełni akceptować swoją kobiecość.

Razem przechodzimy przez cały kurs i tak długo przerabiasz lekcje i ćwiczenia, aż wszystko będzie dla Ciebie jasne i zrozumiałe. I jeśli pragniesz zmiany i zaufasz mi, to gwarantuję Ci, że Twoje życie zmieni się na dobre. I nie tylko 😉

W trakcie zajęć nie jesteś osamotniona — masz moje wsparcie mailowe, konsultacje oraz grupę na Facebooku.

Co dokładnie znajdę w pakiecie kursu „Przyciągnij Bratnią Duszę”?
 • 26 lekcji kursu w formie wideo i audio, uczysz się, kiedy masz ochotę;
 • sesje z pytaniami i odpowiedziami, filmowe niespodzianki i muzyczne inspiracje, które tchną Cię do działania;
 • moje pełne wsparcie mailowe, konsultacje oraz grupę na Facebooku;
 • medytacje i wizualizacje kierowane, które będą Cię wspierać podczas procesu w kursie;
 • zeszyty ćwiczeń, dzięki którym m.in. zaczniesz układać swoje życie, odpowiadając na konkretne pytania i założysz dziennik wdzięczności;
 • e-book: Magnetyzm Miłości, w którym odkryjesz m.in. dlaczego przyciągasz nieodpowiednich mężczyzn i zaczniesz odrzucać swoje schematy zachowań;
 • e-book: 5 języków miłości, a w nim znajdziesz odpowiedzi na to, jak wyrażać partnerowi swoje uczucia i wydobędziesz ukrywaną czułość i prawdziwe emocje;
 • e-book: 4 typy mężczyzn, z którymi trudno stworzyć związek jest poradnikiem, który przedstawi Ci wzorce zachowania mężczyzn i m.in. nauczysz się rozpoznawać typy osobowości, które nie są Ci na rękę oraz dostaniesz wskazówki, jak się z nimi komunikować;
Czy w ogóle można się czegoś nauczyć online i czy znajdę na to czas?

Tak. Zajęcia online to jedna z najlepszych metod rozwijania się i kształcenia. Przerabiasz lekcje, kiedy masz ochotę, w swoim tempie i tak długo, jak chcesz. Możesz zabrać ze sobą materiały do parku albo galerii. Pod koniec zajęć dostaniesz audio pakiet z afirmacjami i możesz je słuchać w drodze do sklepu albo podczas codziennych obowiązków. Po ukończeniu kursu Przyciągnij Bratnią Duszę, masz nieograniczony dostęp do całej wiedzy, a także zniżki na konsultacje.

Dlaczego kurs „Przyciągnij Bratnią Duszę” tyle kosztuje?

Będąc samotną matką, przechodziłam terapię, aby pomóc sobie. Poszłam dalej. Zostałam certyfikowanym trenerem metody Mindfulness, Theta Healing i Reiki. Ukończyłam szkołę na kierunku terapeutycznym w zakresie rozwoju i doskonalenia osobowości.

Moja książka Magnetyzm Miłości zainspirowała mnie do tego, żeby obmyślić i przygotować własną, holistycznego metodę — 4P. Kursantki, które chcą poradzić sobie z rozstaniem albo chcą poradzić sobie z samotnością, świetnie reagują na opracowaną przeze mnie metodę. Ich pragnienie powrotu do siebie jest początkiem samoakceptacji i pomagam im, pracując z umysłem, ciałem i oczywiście duszą.

Cena za kurs Przyciągnij Bratnią Duszę jest odzwierciedleniem zdobywanych latami doświadczeń, umiejętności, a także wartości, które przekazuję samotnym kobietom.

Moje kompetencje potwierdzają kursantki w opiniach. Możesz przeczytać m.in. o tym, jak odżyły, bo przestały się bać i odnalazły kontakt ze sobą; jak spotkały swoich czułych i dojrzałych emocjonalnie partnerów albo jak odważnie patrzą w przyszłość. Ponadto, technika, którą dopięłam na ostatni guzik, pomogła mi przyciągnąć moją Bratnią Duszę – mojego męża.

Moim doświadczeniem i wiedzą, podzieliłam się we wspólnym projekcie z psychologiem Mateuszem Grzesiakiem oraz psycholożką i psychoterapeutką Katarzyną Miller. A owocem naszej współpracy jest inspirująca książka o m.in. relacjach matki z córką: Dziękuję Ci za… Natomiast wspólnie z dziennikarką Moniką Zamachowską i aktorką Anną Powierzą, inspirujemy i motywujemy kobiety książką W realu i w sieci.

Od 10 lat pracuję z samotnymi kobietami, które chcą radzić sobie z rozstaniem i chcą poradzić sobie z samotnością. Taką mam pracę i wierzę w to, co robię.

Próbowałam już wielu poradników i żaden mi nie pomógł. Skąd mam wiedzieć, że ten kurs mi pomoże?

O skuteczności i wiarygodności kursu Przyciągnij Bratnią Duszę mówią moje kursantki, które brały w nim udział. Przekonaj się i poczytaj opinie o mnie. Odzyskały po nim poczucie własnej wartości i budują trwałe związki — wychodzi więc na to, że jestem dobra w tym, co robię, prawda?

Sama wiesz, że jeśli mocno pragniesz urzeczywistnić swoje marzenia to tak się stanie. Oczywiście nie jest lekko, ponieważ praca nad sobą jest długim procesem. Ale jeśli chcesz uczestniczyć w zajęciach, to później będziesz kobietą, która wie, czego chce i już nikt tego nie zmieni.

Razem przeanalizujemy Twoje życie. Popracujemy nad wyrządzonymi Ci krzywdami, a przeszłość przestanie blokować to kim możesz się stać.

Twoje życie się zmieni na lepsze, bo Ty się zmienisz.

Jak wyglądają warunki płatności w 2 ratach?

Możesz opłacić kurs w dwóch ratach. Pierwszą ratę wpłacasz na początku, natomiast kolejną za 30 dni.

Pakiet AKCEPTACJA — 2 × 299 zł;

Pakiet MIŁOŚĆ — 2 × 625 zł.

Jeśli ten sposób opłat nie jest Ci na rękę, daj mi znać (kontakt@sylwiawurst.pl) i razem uzgodnimy zasady.

Jeśli nadal masz wątpliwości…

Daj mi 30 minut.
Porozmawiamy o wszystkim w ramach bezpłatnej konsultacji.

Otrzymujesz 30-dniową gwarancję.

Jeśli kurs Przyciągnij Bratnią Duszę, nie będzie tym, czego potrzebujesz, zwracam Ci wpłatę.

Strona 6/6