Program kursu [strona 5]

Co otrzymasz, dołączając do programu

Dostęp do 4-tygodniowego programu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Jest to mój najbardziej wszechstronny, głęboki, wewnętrzny program dla samotnych kobiet, z ogromnym wskaźnikiem sukcesu. Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby przejść od A do Z w procesie Przyciągania Bratniej Duszy.

Cały kurs zawiera, aż 26 lekcji w tym:
  • materiały wideo
  • materiały audio
  • zeszyty ćwiczeń w PDF
  • pliki do pobrania

+ wszystkie aktualizacje kursu z bezterminowym dostępem

Sylwia Wurst O mnie

Indywidualny coaching

W ramach wybranego pakietu kursu otrzymasz do dyspozycji sesje indywidualne ze mną, w której dokładnie przeanalizujemy Twoją trudność w związkach i stworzymy najlepszy plan działania.

Dodatkowo w ramach konsultacji, jeśli będzie to konieczne, wykonam dla Ciebie pracę energetyczną wykorzystując pracę z wahadłem.

Więcej o tej metodzie dowiesz się podczas naszej rozmowy.

Sylwia Wurst O mnie

30-dniowe wsparcie e-mail

W ramach kursu otrzymasz ode mnie 30-dniowe wsparcie e-mail. Możesz zadać mi dowolne pytanie, na które postaram się odpowiedzieć w pierwszej kolejności.

Pozwoli Ci to bezpiecznie przerobić materiał, mając do dyspozycji moją indywidualną pomoc przez cały okres trwania programu.

BONUS 1

E-book: Magnetyzm Miłości

Kobiety często tracą nadzieję w miłość i zaczynają myśleć, że to się nigdy nie wydarzy lub że wszyscy fajni mężczyźni zostali już zabrani przez inne kobiety.

Jeśli to brzmi znajomo, nie trać nadziei, ponieważ istnieje rozwiązanie!

Ta książka jest praktycznym przewodnikiem, który pomoże ci uniknąć ciągłego popełniania tych samych błędów w związkach i krok po kroku przeprowadzi Ci przez proces przyciągania Bratniej Duszy, jakiego nauczyłam się podczas mojej 10-letniej praktyki zawodowej.

BONUS 2

E-book: 5 języków miłości

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się, dlaczego twój były partner nie odwzajemniał twojej miłości, a zamiast tego widziałaś tylko gesty niezrozumienia i frustracji, to znak, że warto nauczyć się świadomie okazywać miłość.

W tym e-booku poznasz 5 podstawowych języków miłości, jakimi komunikujemy się w życiu codziennym, są nimi: słowa, dotyk, czas, pomoc i oczywiście prezenty.

Sprawdź, który z nich jest Ci najbliższy, a także (kiedy przyciągniesz już swoją Bratnią Duszę), który jest szczególnie ważny dla Twojego partnera.

BONUS 3

E-book: 4 typy mężczyzn, z którymi trudno stworzyć związek

Znajdziesz w nim kwintesencję wiedzy o osobowościach mężczyzn, z którymi relacje bywają trudne. Otrzymasz też przydatne informacje, które pozwolą Ci przeanalizować swój związek lub też rozpoznać potencjalne zagrożenie, jeszcze zanim wejdziesz w bliższą relację.

Ten e-book może pomóc Ci zaoszczędzić lata tkwienia w toksycznych relacjach lub w związkach, które zmierzają donikąd.

Poznaj cenę programu →

Strona 5/6