Program kursu [strona 3]

Historie sukcesu kobiet, którym pomogłam

Dziś jestem szczęśliwa, bo kolejny miesiąc tanecznym krokiem idziemy razem przez życie.

Dziękuje Ci za to, że zrobiłaś ten kurs. Gdybym go nie przeszła, to spotykając mężczyznę, z którym teraz jestem, zareagowałbym po staremu i nic by z tego nie wyszło. Dziś jestem szczęśliwa, bo kolejny miesiąc tanecznym krokiem idziemy razem przez życie. Polecam Twój kurs każdej kobiecie, która chce spotkać mężczyznę dla siebie.

~Dorota, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Osiem miesięcy po rozpoczęciu programu Sylwii znalazłam się w najpiękniejszym i najzdrowszym związku, jaki kiedykolwiek miałam.

Osiem miesięcy po rozpoczęciu programu Sylwii znalazłam się w najpiękniejszym i najzdrowszym związku, jaki kiedykolwiek miałam.

Tak się cieszę, że wykonałam wewnętrzną pracę, która była wymagana, aby przyciągnąć moją cudowną bratnią duszę.

Nigdy nie czułam się bardziej spokojna i bezpieczna z kimś takim jak teraz.

Wchodzimy już w dziewiąty miesiąc naszego związku i nigdy nie mieliśmy żadnych toksycznych chwil i poważnych kłótni. O naszych problemach komunikujemy się w zdrowy sposób, który kończy się pozytywnym rezultatem.

Jego energia wciąż jest skierowana na mnie i dba o to, aby moje potrzeby i pragnienia zostały zaspokojone. Obdarza moją córkę taką samą adoracją. Moje serce jest niezmiernie wdzięczne, że pokazuję jej mężczyznę, jakiego kobieta powinna szukać.

Chciałbym powiedzieć samotnym matkom i paniom, że jest to możliwe. Wewnętrzna praca może zająć trochę czasu, ale jeśli udało mi się zmienić moje życie miłosne, to Ty też możesz. Twoja bratnia dusza już tu jest, jeśli w to wierzysz.

~Basia, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Miałam dziś pierwszą randkę, nawet z całowaniem. Mężczyzna jest dokładnie taki jakiego bym chciała.

Droga Sylwio!

Chciałabym bardzo Ci podziękować, za kurs, w którym wzięłam udział.

Oraz podzielić się z Tobą dobrą dla mnie nowiną. Miałam dziś pierwszą randkę, nawet z całowaniem. Mężczyzna jest dokładnie taki jakiego bym chciała. Nie wiem jak potoczy się dalej moja i jego historia, ale dla mnie najważniejszy jest fakt, że przyciągnęłam do Siebie mężczyznę moich marzeń.

Chcę, abyś wiedziała, że to dzięki Tobie. Przez 7 lat marzyłam o związku z kimś, ale nikt się nie pojawiał. Nawet na randkach przez ten czas nie byłam, może na dwóch, które były porażką. I na nic się nie zanosiło. Myślałam, że czeka mnie już tylko takie życie.

W czasie Twojego kursu zaczęłam pracować z przekonaniami i do dziś sumiennie piszę afirmacje, wprawdzie upłynął już termin 21 dni. Ale życie podsuwa mi nowe, a ja wciąż mam co pisać i uzdrawiać.

I pojawił się ON. Aż wciąż nie mogę w to uwierzyć, to jak jakiś CUD. Co do znaków jeszcze trudno mi powiedzieć, dziś było pierwsze spotkanie. Wiem , że prosiłaś by czekać właśnie na tego właściwego. Zobaczymy.

Ale sam fakt, że przyciągnęłam takiego mężczyznę daje mi siłę i nieustannie ślę błogosławieństwa w Twoją stronę za Twoją pracę, i to, że chciałaś się z nami tym podzielić czego sama się nauczyłaś. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

~Beata, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Sylwia jestem bardzo wdzięczna za Twój kurs. On zmienił moje życie!

Po raz pierwszy w życiu czuję, że przyciągnęłam do swojego życia wymarzonego mężczyznę. W przeszłości zrobiłam tak wiele rzeczy źle i tym razem robię wszytko dobrze. Czuję, że na to zasługuję. Tak bardzo wierzę w siebie i swoją wartość. Sylwia jestem bardzo wdzięczna za Twój kurs. On zmienił moje życie!

~Kornelia, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Jestem zaręczona z mężczyzną, który wspiera mnie bardziej, niż bym sobie wyobrażała.

Nie mogłabym stworzyć swojego życia bez udziału w programie „Przyciągnij Bratnią Duszę”

Moje życie miłosne przed udziałem w kursie było smutne. Przyciągałam dużo męskiej uwagi, ale nigdy nie przerodziło się to w coś prawdziwego.

Pragnąłem głębokiego, zaangażowanego związku, ale nie wiedziałem, jak go przyciągnąć; Nawet nie wiedziałem, jak się umawiać!

W najgorszym momencie, kiedy płakałam, że zawsze będę sama, Sylwia zwrócił mi uwagę na moje blokady i niewspierające przekonania, jakie sobie w kółko powtarzałam.

Teraz jestem bardzo wdzięczna za jej pomoc i wsparcie!

Jestem zaręczona z mężczyzną, który wspiera mnie bardziej, niż bym sobie wyobrażała. Kocha mnie całą. Mogę wrócić do domu brudna od pracy w ogrodzie, a on wciąż uważa mnie za super seksowną! Przeprowadził się też dla mnie i codziennie dojeżdża do pracy, żeby być bliżej mnie.

Nie tylko dostałam pierścionek, ale całe moje życie się odmieniło. Zyskałam motywację do podjęcia wspaniałej, dobrze płatnej pracy i spełniłam swoje marzenie o posiadaniu i opiece nad koniem! Zrobiłam to wszystko dla siebie – coś, o czym stara ja nigdy by nie pomyślał, że jest możliwe.

Przyciągnij Bratnią Duszę” to nie tylko program, który pomaga przyciągnąć wymarzonego partnera, pomógł mi stać się najlepszą wersją siebie. POLECAM Z CAŁEGO SERCA.

~Patrycja, uczestniczka kursu

[..] nie jestem już singlem i poznałam mężczyznę moich marzeń. Czuję się jak w bajce.

Prosiłaś o opinię na koniec kursu, ale sama nie wiem, od czego zacząć. Byłam zagubiona w życiu na wiele lat, skupiając się na karierze, a nie na osobistym szczęściu. Kiedy zobaczyłam Twój kurs, pomyślałam, że warto zainwestować. Był wart każdego grosza. Pomógł mi pokochać siebie za to, kim jestem i co reprezentuję na tym świecie. Co najważniejsze nie jestem już singlem i poznałam mężczyznę moich marzeń. Czuję się jak w bajce. Jestem Ci bardzo wdzięczna. Polecam wszystkim kobietom, które są singlami i szukają swojej Bratniej Duszy.

~Renata, uczestniczka kursu
Przyciągnij Bratnią Duszę

Sprawdź, czy kurs jest dla Ciebie →

Strona 3/6