Modlitwa

Modlitwa do Aniołów Pomyślności

Rozpocznij z nią każdy nowy dzień przez następne 30 dni

 

Co ta modlitwa wniesie do Twojego życia?

Działa ona bardzo indywidualnie. Wnosi światło w te miejsca i te dziedziny życia, które najbardziej tego potrzebują.

Tak jak wspominałam… poznałam ją wiele lat temu na moich pierwszych warsztatach o Aniołach i odmieniła moje życie w ciągu kilku miesięcy nie do poznania.

Jak ją stosować?

Tak jak wspominałam… poznałam ją wiele lat temu na moich pierwszych warsztatach o Aniołach i odmieniła moje życie w ciągu kilku miesięcy nie do poznania.

  • Czytaj lub słuchaj modlitwę codzienne (najlepiej zaraz po przebudzeniu).
  • Rozpocznij z nią dzień lub dołącz do porannego rytuału (np. picia ulubionej kawy).
  • Odmawiaj ją przez 30 dni, a jeśli zechcesz, pracuj z nią dłużej.

Wersja do czytania

Anioły pomyślności obdarzcie mnie swoim błogosławieństwem, abym rozwijała się duchowo i materialnie. Niech z łatwością i przyjemnością zdobywam pieniądze, których potrzebuje do radosnego i dostatniego życia. Niech z radością zdobywam nowych przyjaciół i poznaje odpowiednich ludzi, dzięki którym mogę iść do przodu i pięknie wzrastać.

Nauczcie mnie przyjmować komplementy, dobro od innych i sprawcie, abym zawsze dbała o siebie i bliskich mi ludzi. Nauczcie mnie przyjmować odpowiednie wynagrodzenie za moją pracę i niech będzie ona dla mnie źródłem radości i dostatku.

Proszę was Anioły Pomyślności, obdarzcie mnie siłą, odwagą i inspiracją, abym każdego dnia przekłuwała swoje możliwości w sukcesy, które służą mnie oraz innym. Wspierajcie mnie, abym zawsze kończyła to, co zacznę i obdarzcie błogosławieństwem oraz współpracą z dobrymi ludźmi, którzy szanują mnie i doceniają to, co robię.

Nauczcie mnie mądrze gospodarować pieniędzmi, abym zawsze otaczała się bogactwem i obfitością. Chcę móc jak najczęściej sprawiać radość na twarzach innych ludzi, a kiedy zajdzie potrzeba, realnie im pomóc. Prowadźcie mnie najlepszą z dróg, abym zawsze była szczęśliwa i bezpieczna. Prowadźcie mnie do finansowej niezależności, abym sama mogła decydować o jakości mojego życia i pracy.

Dziękuje Wam Anioły Pomyślności za otaczający mnie nieustanny dostatek i wszelkie błogosławieństwa.

Amen

Sylwia Wurst O mnie

Przesyłam dużo światła i miłości 💕