💕 Walentynki 2022 💕 Magnetyzm Miłości v2💕

Cześć nazywam się,
Sylwia Wurst


Od ponad 10 lat pomagam kobietom Przyciągnąć Bratnią Duszę. Moja autorska metoda wpłynęła na życie miłosne ponad 850 kobiet, doprowadzając część z nich do szczęśliwych zaręczyn i pierścionka na palcu w rekordowym czasie.

Cześć nazywam się,
Sylwia Wurst


Od ponad 10 lat pomagam kobietom Przyciągnąć Bratnią Duszę. Moja autorska metoda wpłynęła na życie miłosne ponad 850 kobiet, doprowadzając część z nich do szczęśliwych zaręczyn i pierścionka na palcu w rekordowym czasie.

Posłuchaj wywiadu

o tym jak stworzyć szczęśliwy i trwały związek 💕

 
Jako ktoś, kto jest w biznesie miłosnym od ponad 10 lat, myślę, że nadszedł czas, abyśmy zaczęli mówić o tym, o czym wiele kobiet boi się powiedzieć na głos — ale doskonale to wiedzą — niektórzy mężczyźni, są po prostu do niczego w relacjach!

Teraz nie mogę ci powiedzieć, co było nie tak z twoim chłopakiem, czy byłym mężem i nie ma sposobu, abym go poznała, niemniej jednak mogę dać ci jedną rzecz, której pragną i potrzebują wszystkie kobiety: pewność siebie w kontaktach z mężczyznami.

Więc zanim przejdziesz dalej, pomyślisz: „Czy byłam z właściwym mężczyzną?” I w końcu spędzisz kolejną noc, leżąc bezsennie w łóżku, analizując swój związek (lub jego brak!) – oszczędź sobie czasu i przeczytaj moją książkę, pozwól, że pomogę ci to wszystko rozgryźć – jestem w tym dobra!

Ta książka pomoże Ci głęboko zrozumieć świat mężczyzn, romansu i kobiecości, a także przyciągnąć do życia wielką miłość — Bratnią Duszę.

Książka ta nie jest dla każdego, ale uwierzcie mi na słowo, kiedy naprawdę będziecie gotowi na zawartą w niej wiedzę, zadzieją się cuda.

Ilona Felicjańska Montana

polska celebrytka, II wicemiss Polonia 1993, autorka książek

Pakiet Walentynkowy

Tylko do 14 lutego!

 • Książka: Magnetyzm Miłości
 • E-book: Magnetyzm Miłości
 • E-book: 5 języków miłości
 • Dostęp do specjalnych wideo na temat związków
 • Bezterminowy dostęp do wszystkiego
 • Bezpłatna wysyłka na terenie Polski

229 zł

za 59 zł

Magnetyzm Miłości jest praktycznym przewodnikiem, który pomoże ci uniknąć popełniania wielu błędów w związkach.

Spis treści

Wprowadzenie

W czym pomoże Ci ta książka?

Niezależnie od tego, czy jesteś niedawno rozwiedziona, czy jesteś samotna od dłuższego czasu, ta książka okaże się przydatnym źródłem do znalezienia nowego partnera.

Poznasz wiele sprawdzonych metod, jakie sama stosuje od ponad 10 lat i wykorzystuje w indywidualnej pracy z kobietami.

Przejdziesz cały proces, który pozwoli Ci posprzątać swoją przeszłość i przygotować się na nowy związek. Zrozumiesz, dlaczego Twoje dotychczasowe relacje nie wychodziły.

Powiem Ci, co dokładnie zrobiłam, aby pokonać trudności i jak przyciągnęłam do swojego życia najbardziej dopasowanego partnera, abyś mogła dokonać tego samego w swoim życiu.

Rozdział 1

Moja własna droga

Poznasz moją historię i dowiesz się, jak przezwyciężyłam konflikty i zbudowałam zdrowe i szczęśliwe życie. Niezależnie od tego, czy jesteś w nieprzyjemnej sytuacji, czy szukasz miłości i szczęścia, zrozumiesz, co robię, aby pozostać pozytywną, pewną siebie i jak przyciągnąć pozytywnych ludzi do swojego życia.

Rozdział 2

Najważniejszy jest początek – krok pierwszy

Odkryjesz różne czynniki, które wpływają na twoje relacje i jak możesz je poprawić. Dowiesz się nie tylko, czym są afirmacje, ale także jak działają i jak możesz z nich korzystać, aby poprawić zarówno swoje postrzeganie życia, jak i rozumienie przeszłości, aby iść naprzód z odwagą.

Rozdział 3

Najtrudniejszy pierwszy ruch – krok drugi

To Ty decydujesz, jakiego rodzaju mężczyznę chcesz w swoim życiu. Nauczę Cię, jak znaleźć Bratnią Duszę, czyli człowieka dopasowanego na podstawie twoich upodobań, preferencji i zainteresowań.

Mój przewodnik pomoże ci sporządzić listę cech, które są charakterystyczne dla twojego idealnego partnera i pomoże ci określić priorytety tych, które powinny być zastosowane w każdym twoim związku, aby mógł on trwać mocniej i lepiej. Wystarczy postępować zgodnie z moimi prostymi krokami, a odniesiesz sukces!

Rozdział 4

Tworzenie pozytywnych myśli – krok trzeci

Ten rozdział pokazuje, jak pozbyć się nieprzyjaznych myśli i pomysłów, które często przyciągają do Twojego życia to, czego nie chcesz. Napiszesz również specjalny list energetyczny do swojego wymarzonego partnera. Może to brzmieć jak czary, ale uwierz mi, to działa!

Rozdział 5

Tworzenie przyszłości – krok czwarty

Mapa Marzeń to coś, co możesz stworzyć, aby zainspirować się i zapamiętać cel swojego życia. Polega na sprecyzowaniu swoich marzeń i celów. Stworzenie Mapy Marzeń da ci moc, aby podążać za tym, czego chcesz w swoim codziennym życiu, od sukcesu zawodowego po rozwój osobisty, wszystko sprowadza się do podejmowania decyzji, które są zgodne z tym, kim chcesz być.

W każdej chwili mamy niezliczone możliwości wyboru; niektóre nas uszczęśliwią, inne nie. Ważną rzeczą jest tworzenie naszego szczęścia poprzez nasze wybory. Gdy to zrobimy, będziemy w stanie przyciągnąć do naszego życia więcej wszystkiego, czego pragniemy – zarówno świadomie, jak i podświadomie.

Rozdział 6

Wirtualny związek – krok piąty

Pokaże ci jak w praktyce przygotować się do nowego związku, aby twoje intencje mogły się spełnić. Dzięki kilku prostym ćwiczeniom wejdziesz we właściwy sposób myślenia, aby znaleźć miłość, wyobrażając sobie, jak to jest być już w związku z kimś, nawet jeśli – i to jest ważne – jeszcze nie istnieje.

A skoro już przy tym jesteśmy, zadbajmy też o Twoje mieszkanie! Postępując zgodnie z kilkoma wskazówkami dotyczącymi projektowania wnętrz, stworzysz wokół siebie dodatkowy przepływ energii i obfitość, która pomoże ci lepiej chronić się przed niechcianymi energiami, które niekoniecznie są dla ciebie dobre — na pewno nie, jeśli są to złe wibracje od byłego partnera!

Rozdział 7

Radość i zabawa – krok szósty

Kiedy zdasz sobie sprawę, że wszechświat naprawdę chce, aby wszystko potoczyło się po twojej myśli i kiedy pozwolisz sobie doświadczyć więcej radości i zabawy, zwiększy to twoją siłę przyciągania.

Poznasz swoje własne sposoby na życie w pełni. Zrozumiesz, dlaczego zabawa i radość są niezbędne w zwiększaniu zdolności przyciągania miłości, przyjaźni i zadowolenia. Podnosząc poziom energii, nie tylko otwierasz się jeszcze bardziej na satysfakcjonujące doświadczenia wszelkiego rodzaju, ale na nowo zakochujesz się w życiu!

Rozdział 8

Czym jest związek i jakie potrzeby warto w nim spełnić

Dowiesz się, jak ocenić, czy uczucia w związku są odwzajemniane i jakie potrzeby emocjonalne mężczyźni i kobiety chcą zaspokoić przez swoich partnerów. Wiele osób popełnia błędy, nie poświęcając czasu na zbudowanie swojego związku w sposób, który prowadzi ich do długoterminowego szczęścia, aby stworzyć nierozerwalną więź!

Z moim przewodnikiem stworzysz dla siebie własny „podręcznik relacji”, czyli zbiór wskazówek, które ułatwią Ci komunikację i łączenie się z partnerem zarówno na etapie związku, jak i w życiu codziennym.

Rozdział 9

Kilka asów w rękawie

Podzielę się z Tobą moimi spostrzeżeniami na temat powszechnego sposobu myślenia mężczyzn, które zdobyłam dzięki osobistym doświadczeniom i wieloletniej pracy z parami. Dzięki nim poczujesz się lepiej przygotowana do związku i zyskasz więcej pewności siebie.

Rozdział 10

Bezcenne porady

„Oto, co musisz wiedzieć” to rozdział, który pokaże Ci wszystkie podstawy bycia w szczęśliwym, zdrowym związku. Pomoże Ci z szacunkiem radzić sobie z codziennymi problemami i zaoferuje odpowiedzi na trudne pytania, takie jak „jak często mam dzwonić?” lub „co powinniśmy zrobić na naszej pierwszej randce?” Krótko mówiąc: wszystko, co musisz wiedzieć, aby zbudować coś dobrego!

Zakończenie

Koniec jest Twoim Wielkim Początkiem

Jeśli masz szczęście znaleźć się w szczęśliwym i zdrowym związku z kimś nowym, wykorzystaj to w pełni. Inna osoba to cenny dar i przygoda, która z pewnością wypełni Twoje życie żywymi kolorami i nieskończonymi możliwościami nowych sposobów życia! Każda wielka przygoda zaczyna się od miłości. Więc tego Ci życzę!

Wszystkie e-booki i wideo znajdziesz w zamkniętej platformie Akademii Związku

Natychmiast po zakupie będą dodane na Twoje konto

W prezencie otrzymasz:

 • Dostęp do niepublikowanych wywiadów
 • Dostęp do wideo podcastów
 • Dostęp do artykułów

Masz 30-dniową gwarancję.

Jeśli Pakiet Walentynkowy, nie będzie tym, czego potrzebujesz, zwracam Ci wpłatę.

Pakiet Walentynkowy

Tylko do 14 lutego!

 • Książka: Magnetyzm Miłości
 • E-book: Magnetyzm Miłości
 • E-book: 5 języków miłości
 • Dostęp do specjalnych wideo na temat związków
 • Bezterminowy dostęp do wszystkiego
 • Bezpłatna wysyłka na terenie Polski

229 zł

za 59 zł