E-book: Metoda Przyciągania Bratniej Duszy

Poznaj moją autorską Metodę Przyciągania Bratniej Duszy, która pomogła mnie oraz setkom innych kobiet odnaleźć w życiu miłość i stworzyć piękny, trwały związek

Prawda jest taka:

Nie twierdzę, że przyciągniesz swoją Bratnią Duszę w ciągu 3 miesięcy od teraz — chociaż wiele moich klientek tak zrobiło.

W tym poradniku podzielę się z tobą moim 6-krokowym procesem Przyciągania Bratniej Duszy, który mnie samej pomógł przyciągnąć do swojego życia wspaniałego mężczyznę i męża w rekordowym czasie. Ta metoda pomogła także wielu kobietom poukładać swoje życie uczuciowe w ciągu ostatnich 10 lat mojej pracy.

Wierzę, że jeśli jesteś inteligentną i szczerą kobietą, która jest gotowa włożyć pracę, zmierzyć się ze swoimi lękami i uczyć się umiejętności relacji, które działają (i których nikt nie nauczył nas w szkole lub na studiach), ten proces pomoże Ci osiągać wynik, jakich pragnie twoje serce: przyciągnąć niesamowitego mężczyznę i stworzyć z nim wymarzony związek, na który zasługujesz!

Więc jeśli jesteś tą kobietą i chcesz, żebym pokazała Ci ten 6-krokowy proces, który pomoże Ci przyciągnąć swój wymarzony związek, odbierz bezpłatny egzemplarz tego e-booka!

Odbierz e-book ZA DARMO

Odbierz e-book
ZA DARMO

Nazwa

Podając swój adres e-mail dołączysz również do mojego Newslettera. W każdej chwili możesz się z niego wypisać.

Jeśli czujesz, że miłość jest jedynym składnikiem brakującym w twoim niesamowitym życiu i chcesz przyciągnąć ten wymarzony związek TERAZ, ten przewodnik jest dla Ciebie.

Kilka słów o autorce

Cześć, nazywam się Sylwia Wurst. Przez ostatnie 10 lat wspieram inne kobiety w tworzeniu udanych relacji. Osobiście przeszłam przez trudny rozwód i samotnie wychowywałam dziecko.

Dziś jestem mamą pełnoletniego syna i szczęśliwe zakochaną kobietą po 40-tce. Moje przykre przeżycia przerobiłam w cenne doświadczenie. Teraz chcę podzielić się nim z Tobą.